Jeff Strasser, trener Kaiserslautern miał zawał w trakcie meczu. Wstrząsająca historia

Jeff Strasser, 43-letni szkoleniowiec Kaiserslautern miał zawał podczas meczu 2. Bundesligi. Spotkanie Darmstadt - Kaiserslautern zostało przerwane.

Jeff Strasser to były piłkarz. Rozegrał 194 mecze w Bundeslidze, w których strzelił dziesięć goli i miał 13 asyst. Występował w Kaiserslautern i Borussii Moenchengladbach. Karierę zakończył w barwach CS Fola Esch w Luksemburgu.

Po zakończeniu piłkarskiej kariery został trenerem. Prowadził CS Fola Esch, a następnie przeniósł się do Niemiec, gdzie objął posadę pierwszego trenera Kaiserslautern.

W meczu 19. kolejki 2. Bundesligi 43-letni szkoleniowiec miał zawał serca. Został przetransportowany do szpitala, a spotkanie pomiędzy Darmstadt i Kaiserslautern zostało przerwane przy wyniku 0:0.

Kaiserslautern zajmuje ostatnie miejsce w 2. Bundeslidze. W 18 meczach zdobyło 12 punktów. Strzeliło 14 goli, straciło 30.