Trzy kartki z rzędu dla jednego piłkarza! Sędzia nie miał litości [WIDEO]

Wyjątkowa historia z regionalnej ligi angielskiej. Alex Low zobaczył za jednym razem aż trzy kartki podczas meczu pomiędzy Garforth Town a Bridlington Town.

Zaczęło się od rzutu wolnego dla Garforth Town. Gdy okazało się, że był on nieudany, piłkarze Bridlington Town ruszyli do kontry. Próbował ją przerwać Alex Low, który faulował jednego z rywali. Zawodnik gości leżał na boisku, a sędzia puścił grę, bo Bridlington Town utrzymało się przy piłce.

Dlaczego w Polsce tak trudno zbudować mocny klub?

Alex Low po decyzji arbitra momentalnie poderwał się i pobiegł w kierunku własnego pola karnego. Zdołał dogonić rywali, a następnie znów faulował. Tym razem sędzia przerwał grę i wymierzył angielskiemu piłkarzowi karę. Najpierw pokazał mu żółtą kartkę za pierwsze przewinienie, później drugą żółtą kartkę za drugie przewinienie, a w konsekwencji także czerwoną kartkę.

Zawodnik nie zamierzał kłócić się z sędzią i poszedł do szatni. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.