Jan Bednarek strzelił gola w Premier League! Co za wykończenie [WIDEO]

Jan Bednarek strzelił swojego drugiego gola dla Southampton i pierwszego w tym sezonie! Polak trafił w 16. minucie spotkania z Wolverhampton, które jego zespół przegrał 2:3.

Jan Bednarek bardzo dobrze odnalazł się przy rzucie wolnym i w efektowny sposób pokonał Rui Patricio, co można zobaczyć poniżej:

Southampton prowadziło do przerwy 2:0, ale ostatecznie przegrało z Wolverhampton 2:3 po trzech golach "Wilków" w drugiej połowie - strzelili je Pedro Neto i Raul Jimenez (dwa).

To drugi gol Polaka w Premier League. Pierwszego strzelił w kwietniu 2018 w debiucie z Chelsea (2:3). Od czasu transferu z Lecha Poznań rozegrał 61 spotkań w Southampton, z czego 52 w Premier League (do dwóch goli dołożył dwie asysty). "Święci" 12. miejsce w tabeli z 28 pkt - mają sześć punktów przewagi nad 18. Aston Villą.

Jan Bednarek w "Wilkowicz Sam na Sam": Jerzy Brzęczek jako jeden z niewielu zawsze we mnie wierzył