Dramat Łukasza Fabiańskiego! Zszedł z boiska w 15. minucie. Był załamany

Łukasz Fabiański znów kontuzjowany! Polski bramkarz opuścił boisko już w 15. minucie meczu 22. kolejki Premier League Sheffield - West Ham.

Łukaszowi Fabiańskiemu odnowiła się niedawno wyleczona kontuzja. Polski bramkarz od października zeszłego roku do początku stycznia nie grał z powodu problemów ze stawem biodrowym.

Dlaczego w Polsce tak trudno zbudować mocny klub?

Fabiański wypadnie na dłużej?

Fabiański pod koniec grudnia 2019 wrócił do treningów i zdołał zagrać w meczach ligowych z Leicester (1:2) i Bournemouth (4:0). Spotkanie z Sheffield było jego trzecim po trzymiesięcznej przerwie w grze. Niestety już po 15 minutach musiał zejść z boiska. Był załamany. W bramce West Hamu zastąpił go David Martin.

Na razie nie wiadomo, jak długo może potrwać leczenie urazu Fabiańskiego i czy jego występ na Euro 2020 może być zagrożony. West Ham z kolei przegrał z Sheffield 0:1 i jest dopiero 16. (22 punkty) w tabeli Premier League. Zespół z Sheffield jest na niespodziewanie wysokim, piątym miejscu (32 punkty). Prowadzi Liverpool (58 punktów) przed Leicester (45 punktów) i Manchesterem City (44 punkty).