Kosmiczny gol w noworocznym meczu Premier League! Wpadka Chelsea [WIDEO]

Chelsea niespodziewanie zremisowała z Brighton 1:1 w noworocznym meczu Premier League. Kosmicznego gola w końcówce strzelił Alireza Dżahanbachsz. Tylko spójrzcie na tę przewrotkę!

Chelsea prowadziła od 10. minuty po golu Cesara Azpilicuety. Zespół Franka Lamparda dobrze wszedł w noworoczne granie. Był faworytem, szybko strzelił gola, ale nie utrzymał prowadzenie do ostatniego gwiazdka sędziego. W 84. minucie kosmicznego gola strzelił Alireza Dżahanbachsz i dał Brighton bardzo cenny punkt. Tylko spójrzcie na tę przewrotkę 26-letniego Irańczyka.

Chelsea po 21 meczach Premier League ma 36 punktów i zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Brighton ma 24 punkty i jest 14.