Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Najlepszy bramkarz świata wychwala Wojciecha Szczęsnego. "To fantastyczny facet"

Alisson Becker wymienił Wojciecha Szczęsnego wśród osób, które miały największy wpływ na jego karierę. - W Rzymie siedziałem na ławce, a grałem w reprezentacji Brazylii - to nie było łatwe - powiedział najlepszy bramkarz 2019 roku.

W poniedziałek w Paryżu na gali Złotej Piłki Alisson Becker odebrał nagrodę dla najlepszego bramkarza 2019 roku. Brazylijczyk został potem zapytany, kto miał największy wpływ na jego karierę. Alisson wymienił m.in. Didę, Jurgena Kloppa i Wojciecha Szczęsnego. Reprezentanta Polski poznał w AS Romie, gdzie obaj walczyli o pierwszy skład. Brazylijczyk był w Rzymie zmiennikiem Szczęsnego. 

Co musi zrobić Lewandowski, by zdobyć Złotą Piłkę?

Alisson opowiedział o tym, jak żartował z niego Szczęsny 

- To fantastyczny facet. Muszę przyznać, że zmusił mnie do ciężkiej pracy. W Rzymie siedziałem na ławce, a grałem w reprezentacji Brazylii - to nie było łatwe. Wtedy wiele się nauczyłem od Szczęsnego. On ode mnie też. Bardzo dobrze się dogadywaliśmy - powiedział Alisson

- Wiem, że kilka tygodni temu żartował ze mnie. Mówił, że w Romie posadził Alissona, czyli najlepszego bramkarza na świecie, a w Juventusie Buffona - najlepszego golkipera w historii. Twierdził, że wobec tego jest bramkarzem wszech czasów. To gość, który ma duży dystans do siebie i nie bierze wszystkiego na poważnie - dodał najlepszy bramkarz tego roku.

Więcej o:
Komentarze (7)
Najlepszy bramkarz świata wychwala Wojciecha Szczęsnego. "To fantastyczny facet"
Zaloguj się
  • miczb

    Oceniono 2 razy 0

    W tym roku Neuer , Ter Stegen czy De Gea mogli marzyć by być na poziomie Alissona. Tak więc tak w 2019 zdecydowanie najlepszy bramkarz na świecie

  • anty_moradziecki

    Oceniono 2 razy 0

    Becker - najlepszy bramkarz świata - darujcie sobie takie idiotyzmy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX