Fenomenalna bramka Mateusza Klicha! Co za strzał! [WIDEO]

W 19. kolejce Championship Leeds United rozbiło Middlesbrough 4:0, a dwie bramki zdobył Mateusz Klich. Jeden z goli był szczególnej urody.

Leeds objęło prowadzenie w 3. minucie, gdy bramkę zdobył Patrick Bamford. Pod koniec pierwszej połowy na 2:0 podwyższył reprezentant Polski. Do siatki Middlesbrough trafił też Helder Costa. Ozdobą spotkania była jednak druga bramka Mateusza Klicha. Spójrzcie na bramkę Polaka z 73. minuty, gdy strzelił w samo okienko.

Zbigniew Boniek zdradził plany reprezentacji Polski. Cztery sparingi przed Euro [SEKCJA PIŁKARSKA #29]

To była trzecia bramka Klicha w tym sezonie Championship. Leeds jest liderem ligi, a Middlesbrough zajmuje dopiero 20. miejsce (na 24 możliwe).