Liverpool znów odwrócił losy meczu! Zwycięski gol w 94. minucie meczu

Liverpool przegrywał z Aston Villą 0:1, ale strzelił dwa gole w siedem minut i zszedł z boiska z trzema punktami. Decydującego gola strzelił w 94. minucie meczu Sadio Mane. Swój mecz wygrał również Manchester City, który pokonał 2:1 Southampton z Janem Bednarkiem w składzie.

Mecz Aston Villi z Liverpoolem rozpoczął się sensacyjnie. Już w 21. minucie Mahmud "Trezeguet" Hassan pokonał Alissona i zespół Juergena Kloppa przegrywał 0:1. Wyrównujący gol padł dopiero w 87. minucie, kiedy Andy Robertson wykorzystał fenomenalne podanie Sadio Mane i strzałem głową pokonał Toma Heatona. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Sadio Mane. Senegalczyk uwolnił się spod krycia obrońców przy rzucie rożnym i strzałem głową zapewnił Liverpoolowi zwycięstwo w 94. minucie meczu.

Kosmiczny mecz Liverpoolu [WIDEO]

Swój mecz wygrał również Manchester City. Zespół Pepa Guardioli również przegrywał 0:1, ale po golach Sergio Aguero i Kyle'a Walkera zwyciężył z Southampton 2:1. 88 minut w tym meczu rozegrał Jan Bednarek, środkowy obrońca reprezentacji Polski.

Po 11 meczach Liverpool jest liderem Premier League i ma sześć punktów przewagi nad drugim Manchesterem City. Tak wyglądają wyniki sobotnich meczów Premier League:

• Bournemouth - Manchester United 1:0
  • Arsenal - Wolverhampton 1:1
  • Aston Villa - Liverpool 1:2
  • Brighton - Norwich 2:0
  • Manchester City - Southampton 2:1
  • Sheffield United - Burnley 3:0
  • West Ham United - Newcastle 2:3
  • Watford - Chelsea 1:2