Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Arsenal sprzedał piłkarza za 0,5 miliona euro. Teraz będzie musiał wydać na niego fortunę

Zdaniem "Daily Mail" Arsenal mocno interesuje się sprowadzeniem napastnika Eindhoven. Donyell Mallen może wrócić do klubu z Londynu, z którego wyjechał do Holandii w 2017 roku za zaledwie 500 tysięcy euro. Teraz w grę wchodzi wielokrotnie wyższy transfer.

Donyell Malen rozgrywa znakomity sezon w barwach PSV. Napastnik zdobył 7 bramek w siedmiu meczach i jest najlepszym strzelcem ligi. Warto jednak zauważyć, że aż pięć goli strzelił w jednym meczu przeciwko Vitesse Arnhem. Zawodnik wygląda bardzo dobrze, a angielskie media podkreślają, że już teraz zwrócił uwagę Arsenalu, z którego piłkarz trafił do Holandii przed dwoma laty. PSV zapłaciło wówczas zaledwie 500 tysięcy euro. 

Sprzedali za 0,5 mln, kupią za 50 milionów?

Wychowanek Ajaksu Amsterdam jest jednak ważnym graczem PSV i klub nie zamierza go oddawać za małe pieniądze. "Daily Mail" twierdzi, że londyński klub musiałby sięgnąć głęboko do kieszeni, bo musiałby zapłacić około 50 milionów euro za 20-letniego napastnika. 

Warto podkreślić, że Arsenal chciał przedłużenia umowy z zawodnikiem, ale dwa lata temu Malen wolał odejść do innego klubu, by móc grać w pierwszym składzie. W Arsenalu nie miał takich możliwości, choć klub wiedział, jakim potencjałem dysponuje młody piłkarz. Malen jest także w kręgu zainteresowania działaczy Evertonu. 

Więcej o:
Komentarze (2)
Arsenal sprzedał piłkarza za 0,5 miliona euro. Teraz będzie musiał wydać na niego fortunę
Zaloguj się
  • mer-llink

    0

    Jak Arsenal potrzebuje wzmocnienia, niech na cito bierze pana Grosickiego! Jest pod ręką i chętnie się przeniesie za, no, do negocjacji... W każdym razie za tyle, żeby sobie otarł łzy po wpadce z GetBackiem.

  • lorca_mallorca

    0

    Jeśli jest "mocno zainteresowany", to wysoka kwota wykupu go nie odstraszy. Pytanie, czy PSV uzna stawianie ceny zaporowej za stosowne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX