Kamil Grosicki z kolejnym golem! Polak w czołówce klasyfikacji strzelców Championship [WIDEO]

Kamil Grosicki z kolejnym golem! Piłkarz Hull w 87. minucie meczu z Luton znalazł się z piłką w polu karnym, po czym strzałem w krótki róg pokonał bramkarza rywali. Dla reprezentanta Polski to czwarte trafienie w obecnym sezonie ligowym.

Kamil Grosicki wpisał się na listę strzelców w meczu Championship przeciwko Luton. Zawodnik Hull znalazł się w 87. minucie spotkania z piłką w polu karnym rywala, po czym strzałem w krótki róg pokonał bramkarza. Wydaje się, że Simon Sluga mógł zachować się lepiej, choć był zasłonięty przez kilku piłkarzy. Ostatecznie Hull wygrało 3:0, po trafieniach Stewarta, Grosickiego i samobójczym golu Pottsa.

Zmora sędziów. "Każdy wziął flaszkę wina i oglądał setki jego sytuacji"

Dla Kamila Grosickiego to już 4. trafienie w obecnym sezonie Championship. Reprezentant Polski tym samym włączył się w walkę o koronę króla strzelców. Ma tylko jedno trafienie mniej od prowadzącej piątki - Bastona, Taylora, Wellsa, Hugilla, Mitrovicia.

Grosicki żąda odpowiedzi od swojego klubu. "Muszę myśleć o przyszłości"

Jestem gotowy do tego, by porozmawiać na temat nowego kontraktu i mojego pozostania w klubie - mówi Kamil Grosicki cytowany przez hulldailymail.co.uk. Reprezentant Polski przestał myśleć o odejściu z Hull City, w którym imponuje formą w tym sezonie.