Kolejny fenomenalny gol Kamila Grosickiego! Przepiękne trafienie z rzutu wolnego [WIDEO]

Kamil Grosicki zdobył fenomenalnego gola z rzutu wolnego! Polak popisał się niezwykle pięknym trafieniem w 20. minucie meczu z Wigan. Hull ostatecznie zremisowało 2:2.

Była 20. minuta spotkania między Hull a Wigan. Kamil Grosicki wykonywał rzut wolny z narożnika pola karnego boiska. Polak uderzył jednak tak, że nie tylko minął mur, ale także znakomicie wpakował piłkę w okienko bramki Longa.

Dzięki temu trafieniu Hull wyszło na prowadzenie 2:1. To trzeci gol Grosickiego w nowym sezonie angielskiej Championship. W poprzedniej kolejce, przed przerwą reprezentacyjną Grosicki także popisał się znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego i zaskoczył Bartosza Białkowskiego.