Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Chelsea pobity przez sześciu mężczyzn. Podrywał dziewczynę w nocnym klubie

W nocy z soboty na niedzielę Danny Drinkwater, piłkarz Chelsea (obecnie wypożyczony do Burnley), został pobity w nocnym klubie przez sześciu napastników. Poszło o kobietę - informuje "The Sun".

"The Sun" twierdzi, że Danny Drinkwater wykorzystał przerwę na reprezentację (sam nie otrzymał powołania) i bawił się w jednym z manchesterskich klubów. W trakcie imprezy miał się natarczywie zachowywać w stosunku do dziewczyny Kgosiego Ntlhe'a ze Scunthorpe United. Piłkarz prosił Drinkwatera, aby zostawił jego kobietę w spokoju, ale piłkarz Chelsea nie chciał go słuchać. - Nie obchodzi mnie, ona wróci ze mną do domu - miał powiedzieć Drinkwater. Gdy opuszczał klub, to został zaczepiony i brutalnie pobity przez sześciu mężczyzn. - Wszędzie było pełno krwi. Drinkwater odniósł liczne obrażenia ciała - czytamy w "The Sun".

29-letni Drinkwater to piłkarz Chelsea, ale obecnie przebywa na wypożyczeniu w Burnley. Pomocnik nie zdołał jeszcze zadebiutować w nowym klubie w Premier League. I wiele wskazuje, że szybko to nie nastąpi, bo Burnley może go ukarać. Tym bardziej, że Drinkwater nie pierwszy raz staje się bohaterem tabloidów. Kilka miesięcy temu spowodował kolizję drogową będąc pod wpływem alkoholu.

Więcej o:
Komentarze (31)
Piłkarz Chelsea pobity przez sześciu mężczyzn. Podrywał dziewczynę w klubie nocnym
Zaloguj się
 • gunston

  Oceniono 15 razy 13

  Powinien zmienić nazwisko z Drinkwater na Drinkalcohol. Pora odwiedzić poradnię.

 • brutalnaprawda

  Oceniono 21 razy 11

  Wpierol się należy każdemu po równo....niezależnie od profesji...jeżeli zasłużył

 • roman.wurster

  Oceniono 8 razy 6

  Pajacowl ..to ma ;)

 • kwantax

  Oceniono 5 razy 5

  Widać ze Drinkwater popija, ale nie wodę ;)

 • wasaty_janusz

  Oceniono 7 razy 5

  Takie nazwisko zobowiązuje. ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX