Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Roy Keane skrytykował Alexa Fergusona. "Nie dajcie się na to wszystko nabrać"

- Niektórzy mówią o tym, jak Ferguson zarządzał ludźmi. Są też opinie, że zawsze miał w sercu najlepszy interes Manchesteru United. Nonsens - powiedział Roy Keane w rozmowie z irlandzkim portalem offtheball.com. Były piłkarz "Czerwonych Diabłów" oskarżył legendarnego trenera o nepotyzm.

Nie od dziś wiadomo, że Roy Keane i sir Alex Ferguson nie darzą się sympatią. Szczególnie pierwszy z nich często korzysta z okazji do wbicia szpilki drugiemu. Zrobił tak m.in. w rozmowie z portalem offtheball.com, w którym skrytykował legendarnego trenera. - Niektórzy mówią o zarządzaniu ludźmi przez Fergusona. Nie dajcie się na to wszystko nabrać. Byłem w klubie, kiedy odszedł Bryan Robson. Byłem tu, gdy odszedł Steve Bruce. To dwóch oddanych Manchesterowi ludzi. Nie podobało mi się ich traktowanie - przyznał 48-latek. 

I dodał: Ferguson powtarzał zawsze, że często robi to, co jest najlepsze dla Manchesteru United. Nonsens.

Keane nie tylko skrytykował metody zarządzania Ferugsona, ale oskarżył go o nepotyzm. Jego syn Darren grał w klubie i zdobył z nim ligowy medal. Miał wielkie szczęście. Brat Alexa Fergusona był szefem skautów Manchesteru przez długi czas. Byłem zaskoczony, że jego żona nie trafiła na jakieś stanowisko w sztabie - powiedział 69-krotny reprezentant Irlandii.

Więcej o:
Komentarze (3)
Roy Keane skrytykował Alexa Fergusona. "Nie dajcie się na to wszystko nabrać"
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 2 razy 2

  tyle trofeów z bezużytecznym sztabem?

  wychodzi na to, że był jeszcze lepszym managerem, niż myśleliśmy

 • strzykwa5

  0

  Fergusson to był kawał zgreda, ale często wychodziło mu to na dobre. Trzymał piłkarzy krótko, co teraz jest nie do pomyślenia. Trzeba ich stale przytulać. Sam w swojej książce pisze o innym pokoleniu i jak był zszokowany kiedy piłkarz cały w tatuażach popłakał się po kilku zdaniach krytyki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX