Kosmiczny gol młodego piłkarza Arsenalu. Zrobił to jak Ibrahimović [WIDEO]

W piątek w rozgrywkach Premier League U-23 Arsenal zremisował 2:2 z Evertonem. Ozdobą spotkania była piękna bramka piłkarza Kanonierów. Tyreece John-Jules strzelił gola, jakiego nie powstydziłby się Zlatan Ibrahimović.

W dwóch poprzednich kolejkach Arsenal U-23 zdobył sześć punktów. Najpierw pokonał 3:! Blackburn, a potem Brighton 2:1. Natomiast Everton bezbramkowo zremisował z Leicester i Wolverhampton. A jak było w piątek?

Już w piątej minucie piękną bramkę zdobył Tyreece John-Jules, który pokonał bramkarza strzałem piętą.

Dwie minuty później było już 1:1, bo gola strzelił A. Gordon. Później bramkę dla Arsenalu zdobył R. Burton. Wynik meczu ustalił Godron, który tym samym ustrzelił dublet.