Koszmar w debiucie Kamila Grabary w nowym klubie. Tak stracił gola [WIDEO]

Kamil Grabara może mówić o koszmarze w swoim debiucie na zapleczu Premier League. Polak szybko stracił dwie bramki, a w pierwszej sytuacji mógł się zachować trochę lepiej. Nasz bramkarz próbował naprawić błąd obrońcy i po chwili został przelobowany

Nie tak miał wyglądać debiut Kamila Grabary w Huddersfield. Wpuścił dwa gole w dwie minuty: przy pierwszym próbował naprawić błąd obrońcy, a przy drugim był zupełnie bez szans. Tom Lawrence idealnie uderzył sprzed pola karnego. Ten sam zawodnik zdobył pierwszą bramkę. Kontaktowym golem z rzutu karnego odpowiedział Grant. Mecz zakończył się wynikiem 1:2.

Nieudany debiut Kamila Grabary

Wydaje się, że przy pierwszej sytuacji można mówić o błędzie Polaka, ale nie jakimś wielkim. Polak zrobił wszystko, by ratować sytuację po błędzie obrońcy i po prostu za krótko wybił piłkę. Dużo większy błąd popełniła jednak defensywa.

Kamil Grabara w połowie lipca dołączył do spadkowicza z Premier League i bardzo szybko wywalczył miejsce w pierwszym składzie. W nowym klubie zadebiutował już w pierwszej kolejce sezonu Championship przeciwko Derby County.