Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bandyci zaatakowali auto prowadzone przez Mesuta Ozila. Bohaterem okazał się inny piłkarz Arsenalu

Mesut Ozil wraz z małżonką i klubowym kolegą, Seadem Kolasinaciem zostali zaatakowani w Londynie przez dwóch uzbrojonych bandytów. Dzięki reakcji obrońcy Arsenalu, napastnicy uciekli.

Wideo pochodzi z serwisu VOD

W czwartek, w godzinach popołudniowych, dwóch zamaskowanych i uzbrojonych w noże przestępców zaatakowało Mesuta Ozila, podróżującego z małżonką i Seadem Kolasinaciem. Bandyci zatrzymali Mercedesa prowadzonego przez niemieckiego piłkarza Arsenalu i próbowali zmusić całą trójkę do opuszczenia auta, aby najprawdopodobniej je ukraść.

Kolasinac powstrzymał zamaskowanych bandytów

Z auta wysiadł tylko Bośniak, który chciał ruszyć do walki z bandytami. To umożliwiło Ozilowi ucieczkę do pobliskiej restauracji, gdzie obsługa natychmiast wezwała policję i ruszyła z pomocą Kolasinaciowi. Napastnicy widząc, że szanse powodzenia ich akcji zmalały niemal do zera uciekli z miejsca zdarzenia. Szczęśliwie nie wyrządzili krzywdy ani piłkarzom, ani małżonce niemieckiego piłkarza.

Policja rozpoczęła już dochodzenie w tej sprawie. Trwa poszukiwanie zamaskowanych napastników. W sieci udostępniono nagranie z jednej z kamer, na którym wydać, jak Kolasinac stanął w obronie Ozila i jego żony i próbował samemu walczyć z napastnikami.

Więcej o:
Komentarze (78)
Bandyci zaatakowali auto prowadzone przez Mesuta Ozila. Bohaterem okazał się inny piłkarz Arsenalu
Zaloguj się
 • mirek76pl

  Oceniono 28 razy 16

  "Wiadomości" podały, że bandyci tak naprawdę na celowniku mieli Beatę Kempę, która już poraz drugi w ciągu 2 dni cudownie uniknęła ataku.

 • culioneros

  Oceniono 14 razy 8

  Takie cwaniaki na skuterach to prawdziwa plaga w Londynie. Niektórzy z nich nie mają nawet 18 lat. Kradną telefony, aparaty, generalnie wszystko co turyści i mieszkańcy trzymają w rękach i co można szybko podpie.dolić i odjechać. Czasem biorą się też za inne skutery i auta.
  Tymczasem według polskich mediów głównym zmartwieniem w Londynie są...terroryści.

 • olekkuszeta

  Oceniono 7 razy 7

  napastnicy mają tylko noże, gość jedzie Mercedesem GLA, po jaki człon w takim razie wysiadać!! Wsteczny przejechać skur...ynów i pojechać na najbliższy posterunek zgłosić napad!! wysiadanie to najgłupsza rzecz jaką można zrobić

 • baaag

  Oceniono 15 razy 7

  Dwóch muzułmańskich kurdupli trafiło przypadkiem na braci w wierze tylko trochę lepiej wysportowanych...

 • boliver

  Oceniono 6 razy 6

  Obronca wiec reakcja normalne,,

  Jego rola,,

 • bonaire_01

  Oceniono 6 razy 6

  Taki obrońca to skarb.

 • christomoltisanti

  Oceniono 5 razy 5

  Niezła praca nóg u Kolasinaca...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX