Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Poważna kontuzja piłkarza Liverpoolu. Juergen Klopp: Wszyscy z nim jesteśmy

Nathaniel Clyne, obrońca Liverpoolu, doznał zerwania więzadeł krzyżowych w trakcie meczu towarzyskiego z Borussią Dortmund. Wstępne diagnozy mówią, że Anglik będzie pauzował przez najbliższych sześć miesięcy.

Nathaniel Clyne, 28-letni prawy obrońca Liverpoolu, doznał w towarzyskim spotkaniu z Borussią Dortmund kontuzji kolano. Badania wykazały, że doszło u niego do zerwania więzadeł krzyżowych. Wstępne diagnozy mówią, że Anglik będzie musiał pauzować przez najbliższe sześć miesięcy. Piłkarz wrócił już do Anglii, gdzie rozpocznie leczenie.

Juergen Klopp o kontuzji piłkarza Liverpoolu

Do sytuacji odniósł się Juergen Klopp, trener Liverpoolu. - Cóż mogę powiedzieć więcej niż to, że wszyscy jesteśmy z Nathanielem, jesteśmy nieszczęśliwi. Trenował i grał świetnie, był w wyjątkowej formie. Oczywiście taki uraz nigdy nie jest szczęśliwym momentem dla żadnego piłkarza, jednak na pocieszenie mogę dodać, że według lekarzy jest to proste zerwanie więzadeł. Oznacza to, że jego droga powrotu powinna być wolna od wszelkich komplikacji - przyznał Klopp.

Sytuacja Clyne'a komplikuje się tym bardziej, że w tym sezonie miał walczyć o znalezienie nowego klubu. Jego aktualny kontrakt z "The Reds" obowiązuje do końca nadchodzącego sezonu, a szanse na jego przedłużenie nie są zbyt duże.

Więcej o:
Komentarze (2)
Poważna kontuzja piłkarza Liverpoolu. Juergen Klopp: Wszyscy z nim jesteśmy
Zaloguj się
 • badass

  0

  www.youtube.com/watch?v=_6Gng1DNS7w

  wiesz co polacy będą śpiewać jak wybuchnie wojna ?

  "jako ślićkij, renegat"

  hahaha

  "jako byl, a scio to chciel ,
  w zylach, czystu lavu ?

  "Zostałem renegatem,
  a kim ja był, a co ja chciał,
  a wypił ja wódki, i w żyłach płonie"

 • badass

  Oceniono 1 raz -1

  czego nie robią najemnicy :
  - nie oglądają makłowicza , "bo dobrze wiedzą, że grubasek nie ma pojęcia o gotowaniu.
  - nie oglądają cejrowskiego "bo dobrze wiedzą, że nie ma on pojęcia o tym, "co tak naprawdę się dzieje, w kraju w którym jest".
  - nie oglądają piłki nożnej "bo sami grają lepiej, - tylko że w prawdziwej piłce - przegranemu obcina sie głowę. i oni starają sie "tej głowy nie stracić"
  - nie oglądają milionerów "bo wiedzą, że milion, można zdobyć, wchodząc do banku w kraju w którym trwa wojna. "oraz wiedzą żę "pół na pół", oznacza "połowę zarobić, połowę zagrabić"
  - nie oglądają poranka TVN, bo wiedzą "jak wygląda poranek pod ostrzałem - Inaczej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX