Padł najszybszy gol w historii Premier League! [WIDEO]

W spotkaniu Wartford - Southampton padł najszybszy gol w historii Premier League. Jego strzelcem został zawodnik gości, Shane Long, który zdobył bramkę w 7. sekundzie meczu!

Spotkanie siódmego w tabeli Watfordu z szesnastym Southamptonem rozpoczęło się od mocnego uderzenia. Już w 7. sekundzie bramkę dla gości zdobył Shane Long. Irlandzki napastnik po rozpoczęciu gry przez gospodarzy ruszył do pressingu, odebrał piłkę przeciwnikowi, pomknął na bramkę Watfordu i ładnym technicznym strzałem pokonał Bena Fostera.

Gospodarze zdołali wyrównać w 90. minucie. Gola strzelił wówczas Andre Gray. Mecz zakończył się remisem 1:1. Całe spotkanie w barwach gości rozegrał Jan Bednarek, który w 45. minucie obejrzał żółtą kartkę.