Kamil Grosicki nie zatrzymuje się! Dwa gole Polaka! [WIDEO]

Kamil Grosicki strzelił dwa gole dla Hull City w starciu z Reading (3:1), kontynuując swoją znakomitą formę!

Kamil Grosicki rozgrywa swój najlepszy sezon w Hull City. W tym roku strzelił już pięć goli i zaliczył osiem asyst, a łącznie w tym sezonie ma ich już aż 11. Dzięki jego formie Hull w końcówce sezonu walczy o awans do baraży do Premier League.

Kamil Grosicki z dziewięcioma golami w tym sezonie

Hull przegrywało 0:1 z Reading, ale w 53. minucie Grosicki zdobył bramkę po podaniu Fraizera Campbella - zanim piłka wpadła do bramki, jeszcze odbiła się od słupka.

Grosicki strzelił swojego drugiego gola w tym spotkaniu w 77. minucie po rajdzie przez pół boiska. Było to jego siódme trafienie w tym roku i dziewiąte w tym sezonie. Z ostatnich dziewięciu goli Hull City Grosicki miał udział aż przy siedmiu - strzelił aż cztery z nich, a przy trzech asystował!

Hull obecnie zajmuje 11. miejsce w tabeli Championship z 57 punktami. Do szóstego Bristol City - to miejsce daje braże - traci pięć punktów na sześć kolejek przed końcem.