Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ole Gunnar Solskjaer wskazał piłkarza Manchesteru, który może osiągnąć poziom Cristiano Ronaldo

Manchester United w ostatnich tygodniach znajduje się w bardzo wysokiej formie. Po odejściu Jose Mourinho drużyna odżyła i zaczęła seryjnie wygrywać. To zasługa m.in. Anthony'ego Martiala, który - zdaniem Ole Gunnara Solskjaera - może w przyszłości osiągnąć poziom Cristiano Ronaldo.

Martial w tym sezonie rozegrał 27 występów, w których strzelił już 11 goli i zaliczył dwie asysty. Ostatnią bramkę zdobył w sobotnim spotkaniu z Fulham (3:0), po którym był chwalony przez trenera Manchesteru. - Martial jest piłkarzem, który ekscytuje kibiców i kolegów. Ma wspaniały charakter - przyznał Ole Gunnar Solskjaer, cytowany przez portal goal.com.

MATT DUNHAM/AP

I dodał, porównując Francuza do Cristiano Ronaldo: Widzę między nimi pewne podobieństwa. Jeśli Anthony chce być na poziomie Cristiano, to on doskonale wie, co musi zrobić. Wszystko zależy od niego. On ma odpowiedni talent.

- Jestem bardzo zadowolony, że jest w naszej drużynie. Wypracował nam mnóstwo szans, zdobył tyle bramek - zakończył Solskjaer.

Więcej o:
Komentarze (4)
Ole Gunnar Solskjaer wskazał piłkarza Manchesteru, który może osiągnąć poziom Cristiano Ronaldo
Zaloguj się
 • eurotram

  Oceniono 3 razy 1

  Bawią mnie teksty w stylu: "po odejściu trenera X drużyna odżyła"; jakim trzeba być idiotą by nie zauważyć prostego faktu,że drużyna GRAŁA NA ZWOLNIENIE TRENERA X (zwłaszcza jak się jakość trenerską Mourinho i Solskjaera. A teraz drodzy piewcy Pogby napiszcie mi co się dzieje w każdym normalnym zakładzie z pracownikiem,który działa na niekorzyść zakładu bo chce wysadzić z siodła przełożonego? Może od razu odpowiem: taki pracownik wylatuje na zbity pysk i to często z wilczym biletem; w MU jak widać taki zawodnik jeszcze jest klepany po główce i dostaje propozycję nowego kontraktu z podwyżką?.

  Chociaż może jednak nie doceniłem Ole-Gunnara,bo tytuł wskazuje że może być sprytniejszy niż się wydawało; jak skutecznie wbije klin między Martiala i Pogbę,to jeszcze może być zabawnie ;)

 • aa1000

  Oceniono 1 raz 1

  A trener tysiąclecia wysyłał go do rezerw czy na listę transferową.

 • stary-ciula

  Oceniono 2 razy -2

  Łoo cióól ZHP Mylton pomocy! Pacz co sie sam dzieje! 💩👀

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX