Żenujące zachowanie Maurizio Sarriego. Pep Guardiola nie mógł w to uwierzyć [WIDEO]

Pep Guardiola zaskoczony zachowaniem Sarriego

Pep Guardiola zaskoczony zachowaniem Sarriego (screen)

Maurizio Sarri był wściekły po porażce jego piłkarzy z Manchesterem City (0:6). Włoch po zakończeniu meczu szybko zszedł do szatni i nie podał ręki Pepowi Guardioli, trenerowi "Obywateli".

Czarne chmury nad trenerem Chelsea Londyn, Maurizio Sarrim. Jego zespół kilka dni temu przegrał z Bournemouth 0:4, a w niedzielę na Etihad z Manchesterem City aż 0:6. Włoski szkoleniowiec był wściekły po ostatnim gwizdku sędziego. Szybko zszedł do szatni, nie reagując na wyciągniętą rękę Pepa Guardioli. Trener "Obywateli" był zaskoczony reakcją Sarriego i nie mógł w nią uwierzyć.

Strzelanie w niedzielę rozpoczął Raheem Sterling już w 4. minucie spotkania. Dziewięć minut później pierwszą bramkę w tym meczu strzelił Sergio Aguero. Argentyńczyk w 19.  minucie trafił po raz drugi. Manchester nie zamierzał odpuszczać - w 25. minucie było już 4:0. Tym razem gola strzelił Ilkay Gundogan. Co ciekawe, po 1. połowie to Chelsea prowadziła w strzałach 8-5.

Sergio Aguero przeszedł do historii

W drugiej połowie hat-tricka skompletował Aguero, wykorzystując w 56. minucie rzut karny. Argentyńczyk tym samym został najlepszym strzelcem "Obywateli" w Premier League. W lidze trafił dla City już 159 razy, więcej niż Eric Brook i Tommy Johnson (obaj po 158 bramek).

Dzieła zniszczenia Chelsea dokończył Sterling, który w 80. minucie ustalił wynik meczu na 6:0. W tabeli Premier League Manchester City jest liderem z 65 punktami. Drugi Liverpool ma tyle samo punktów, ale jedno spotkanie rozegrane mniej. Chelsea jest szósta.