Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dwaj kibice Southampton zatrzymani. Zadrwili ze śmierci Emiliano Sali podczas meczu

Dwóch kibiców Southampton zostało zatrzymanych przez policję za zadrwienie ze śmierci Emiliano Sali. Sytuacja miała miejsce podczas meczu Southampton z Cardiff City.

Emiliano Sala zginął w katastrofie awionetki. Leciał z francuskiego Nantes do Cardiff, gdzie podpisał kontrakt, został najdroższym piłkarzem w historii angielskiego klubu. Jego ciało znaleziono dopiero w czwartek, dlatego wszystkie mecze Premier League i wielu innych lig europejskich poprzedziła minuta ciszy.

W trakcie spotkania dwóch kibiców Southampton pokazywało fanom Cardiff City gesty samolotów, drwiąc w ten sposób z tragicznej śmierci Sali. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policję, co potwierdziło Southampton w oficjalnym komunikacie. Klub potępił takie zachowanie i zapowiedział pełną współpracę z policją oraz zamiar ukarania obu mężczyzn.

Cardiff wygrało to bardzo ważne spotkanie 2:1 po golach Sola Bamby (69. minuta) i Kennetha Zohore (93. minuta). Bamba zadedykował swojego gola Sali. - To były trudne tygodnie. Wiedzieliśmy, że musimy dać z siebie wszystko. To nie było łatwe, ale to był dobry występ. Przez głowę przechodziło mi wiele myśli. Znałem Emiliano. Wiedziałem, że oglądał nas. Ten gol i zwycięstwo jest dla niego - powiedział Bamba. Cardiff po zwycięstwie ma 25 punktów i zajmuje 16. miejsce - ma punkt przewagi nad 18. Southampton, które znajduje się w strefie spadkowej.

Więcej o:
Komentarze (50)
Dwaj kibice Southampton zatrzymani. Zadrwili ze śmierci Emiliano Sali podczas meczu
Zaloguj się
 • i_co_mi_zrobisz

  Oceniono 10 razy 4

  kabarety beda nastepne...

 • white_lake

  Oceniono 15 razy 3

  ale dziwne czasy, że za wujowe poczucie humoru i brak empatii można trafić do pierdla

 • cmochall

  Oceniono 5 razy 3

  Przesada. To media zrobily sobie sposob na podniesienie nakladow zerujac na ludzkiej tragedii ,tytuly w prasie-mediach o tym swiadcza .Rozpetaly histerie niebywala ,ludzie plakali w rodzinnym miescie ale Go nie znaly.Smutne ,ze zginal czlowiek ale codziennie ginaie tysiace ludzi a,ze byl pilkarzem a nie kucharzem to Jego sprawa.Czesc Jego pamieci.

 • mazen17

  Oceniono 17 razy 3

  Za co ich ukarać? Za opinie które nie podobają się innym? Jeśli nie postawimy szlabany politycznej poprawności teraz to wszyscy możemy wkrótce siedzieć, nawej jeśli to co myślimy jest obecnie uznawane za poprawne.

 • polonests

  Oceniono 9 razy 3

  A jakie prawo zabrania drwienia ze śmierci piłkarza? Pytam poważnie. To raczej kwestia braku kultury osobistej.

 • jurakuz

  Oceniono 7 razy 3

  a pod jakim zarzutem?

 • milofan

  Oceniono 9 razy 3

  Czyli jak ktoś zginie(znany człowiek) to żałoba jak nie to kara(wyłowienie kilku głupków z ponad 30000 ludzi: brawo). Szerzże jak zginął dowiedziałem się, że istnieje taki piłkarz i nic kompletnie mnie ta tragedia nie obchodzi. Żal mi innych pasażerów samolotu, ....

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 4 razy 2

  gdyby zalatujący czosnkiem komicy z USA z lat 70/80 działali obecnie to by poszli siedzieć ... ale jaja, ale jaja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX