Championship. Jack Clarke zasłabł na ławce rezerwowych w trakcie spotkania

Jack Clarke

Jack Clarke, piłkarz Leeds United zasłabł w 82. minucie spotkania z Middlesbrough. 18-latek trafił do szpitala po udzieleniu pomocy medycznej jeszcze przy ławce rezerwowych.

Jack Clarke został zmieniony w przerwie spotkania z Middlesbrough. Było po nim widać, że nie czuje się najlepiej. - Widzieliśmy, że nie czuję się świetnie. Nie wiemy, co było tego przyczyną. Już w szatni poczuł się lepiej, ale trafił do szpitala, by sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku - powiedział po meczu Marcelo Bielsa, trener Leeds United.

Sędzia prowadzący spotkanie Leeds z Middlesbrough przerwał je, aby można było udzielić pomocy Clarkowi. Po wznowieniu, przy stanie 1-0 dla Middlesbrough, doliczył aż 12 minut do regulaminowego czasu gry. W 101. minucie, do siatki miejscowych trafił Kalvin Philipps, wyrównując stan spotkania.

Klub w oficjalnym oświadczeniu podał informację, że piłkarz pojechał do szpitala na badania. Wszyscy są wdzięczni sztabowi medycznemu za okazaną pomoc obydwu drużyn za okazaną natychmiast pomoc.

Sekcja PiłkarskaSekcja Piłkarska Sport.pl

100 pytań prosto z lat 90. - quiz dla długodystansowców
1/100Na którym kanale w latach 90. pokazywane były słynne japońskie bajki? (Fot. Star Comics)
  • Everton - Manchester City. 'Obywatele' liderami Premier League Liga Mistrzów. Piorunująca końcówka Manchesteru City!