Championship. Jack Clarke zasłabł na ławce rezerwowych w trakcie spotkania

Jack Clarke, piłkarz Leeds United zasłabł w 82. minucie spotkania z Middlesbrough. 18-latek trafił do szpitala po udzieleniu pomocy medycznej jeszcze przy ławce rezerwowych.

Jack Clarke został zmieniony w przerwie spotkania z Middlesbrough. Było po nim widać, że nie czuje się najlepiej. - Widzieliśmy, że nie czuję się świetnie. Nie wiemy, co było tego przyczyną. Już w szatni poczuł się lepiej, ale trafił do szpitala, by sprawdzić, czy wszystko z nim w porządku - powiedział po meczu Marcelo Bielsa, trener Leeds United.

Sędzia prowadzący spotkanie Leeds z Middlesbrough przerwał je, aby można było udzielić pomocy Clarkowi. Po wznowieniu, przy stanie 1-0 dla Middlesbrough, doliczył aż 12 minut do regulaminowego czasu gry. W 101. minucie, do siatki miejscowych trafił Kalvin Philipps, wyrównując stan spotkania.

Klub w oficjalnym oświadczeniu podał informację, że piłkarz pojechał do szpitala na badania. Wszyscy są wdzięczni sztabowi medycznemu za okazaną pomoc obydwu drużyn za okazaną natychmiast pomoc.