Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kamil Grosicki zdradził, gdzie chce zakończyć swoją karierę

Kamil Grosicki zdradził, gdzie chce zakończyć swoją karierę. Skrzydłowy przyznał, że marzy o awansie do Premier League razem z Hull. - Myślę, że w takiej sytuacji byłoby możliwe przedłużenie kontraktu z Hull o 3 lata i pozostanie tutaj do końca kariery - mówi Grosicki.

Kamil Grosicki jest od kilku tygodni jest w dobrej formie. Polski skrzydłowy strzelił ostatnio gola, a jego Hull City pokonało Stoke 2:0 w meczu 30. kolejki angielskiej Championship. Po strzeleniu gola Polak pokazał w stronę kibiców swojego klubu wymowny gest - "zostaje w Hull" - komunikował  31-letni Grosicki. Skrzydłowy udzielił wywiadu "Super Expressowi", w którym zdradził, gdzie chce zakończyć swoją karierę. - Marzę o tym, żeby po spadku z Premier League przed dwoma laty, wrócić do niej. Myślę, że w takiej sytuacji byłoby możliwe przedłużenie kontraktu z Hull o 3 lata i pozostanie tutaj do końca kariery.

- Natomiast co do przyszłości, to klub musi określić jaki ma plan na mnie. Ja jestem gotowy do rozmów. Wydarzyć może się wszystko, zarówno moje odejście jak i to, że podpiszę nowy kontrakt - dodaje Grosicki. 

Wraz z końcem stycznia zamknięte zostało okno transferowe w Anglii. Tym razem obyło się bez żadnych wpadek związanych z nieudanym przejściem do innego klubu. Sam piłkarz nie dziwi się żartom kibiców. - Nie dziwię się, że ludzie żartowali, bo przez dwa lata, a może i więcej ostatni dzień okienka kojarzył się wyłącznie ze mną. Dwa razy nieudane transfery, to już nawet nie było śmieszne… Nie jest dobre dla piłkarza, jeśli w ostatnich godzinach okienka jego nazwisko jest na tapecie - twierdzi skrzydłowy.

Więcej o:
Komentarze (13)
Kamil Grosicki zdradził, gdzie chce zakończyć swoją karierę
Zaloguj się
 • piotrm74

  Oceniono 17 razy 11

  A zdradził kiedy chce rozpocząć karierę?

 • morpheuss456

  Oceniono 6 razy 4

  grosik... ty już nie chlaj tyle..

 • wujek_dobra_rada6

  Oceniono 6 razy 4

  Będę zgadywał...'Pudliszki' Gostyń?

 • extrafresh

  Oceniono 5 razy 3

  Zakończyć co?

 • eurotram

  Oceniono 2 razy 2

  A ja się serio obawiam,że te hulle go wydudkają. Tzn. teraz się uśmiechną i zatwierdzą ten piękny plan,ale zaraz po ewentualnym awansie Grosik dostanie kopa (za te wszystkie lata,kiedy ten - w ich mniemaniu - leniwy i starający się tylko przed okienkami transferowymi naciągacz tak cynicznie doił ten biedny,uczciwy klub jakim jest Hull".
  Po "laurce" jaką mu wystawili w mediach (nie pamiętam już dokładnie: pół roku temu czy rok temu?) i po braku reakcji na te jazdy jakie w mediach urządzał jeden głąb (który dwa lata kiedyś tam grał w Hull i pozuje na byłą wielką gwiazdę tego zespołu) to on nie tylko nie powinien myśleć o przedłużaniu kontraktu,ale do końca obecnego powinien się oglądać za plecy i pilnować każdego przecinka.

 • byann

  Oceniono 4 razy 2

  W kasynie?

 • muppetshow1982

  Oceniono 1 raz 1

  mhmhm Casino Royale?

 • ikebroflovski

  Oceniono 3 razy 1

  Uwaga!: w Premier League :DDD

 • plastikpiokio

  Oceniono 3 razy 1

  tak jak każdy ---NA CMENTARZU ,!-----własnie a gdzie będzie rozpoczynał ???????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX