Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Znaleziono szczątki samolotu którym leciał Emiliano Sala?

Holenderska policja podejrzewa, że szczątki wyrzucone na brzeg morza, które bada, mogą pochodzić z samolotu, którym leciał Emiliano Sala. Maszyna z argentyńskim piłkarzem na pokładzie zaginęła tydzień temu nad Kanałem La Manche.

Policja z Holandii poinformowała, że bada szczątki wyrzucone na brzeg w porcie w Rotterdamie. Podejrzewa się, że mogą one należeć do samolotu Piper PA-46 Malibu, na którym był Emiliano Sala. Maszyna z piłkarzem i pilotem leciała w poprzedni piątek z Nantes do Cardiff, gdzie Argentyńczyk miał po transferze do beniaminka Premier League kontynuować karierę.

Domniemany kawałek kadłuba samolotu został znaleziony przez holenderskiego dziennikarza, który umieścił jego zdjęcie na Twitterze. - Znalazłem dziwny kawałek poliestru z warstwą aluminium, czy on pochodzi z samolotu? - pytał Holender w mediach społecznościowych.

W środę wieczorem straż pożarna przeszukiwała przy wykorzystaniu drona linię brzegową w okolicach Rotterdamu w nadziei na znalezienie innych fragmentów maszyny. Rzecznik miejscowej policji wypowiada się bardzo ostrożnie. - Nie mamy wciąż pewności, ale być może są to szczątki poszukiwanego samolotu.

W środę portal Air Accidents Investigation Branch (AAIB) poinformował z kolei, że "odnaleziono dwie poduszki, pochodzące najprawdopodobniej z zaginionego samolotu, którym leciał Emiliano Sala wraz ze swoim pilotem".

Więcej o:
Komentarze (9)
Znaleziono szczątki samolotu którym leciał Emiliano Sala?
Zaloguj się
 • pab-blo

  Oceniono 3 razy 3

  "samolotu Piper PA-46 Malibu, na którym był Emiliano Sala" - lata się W samolocie a nie NA. Ewentualnie "na pokładzie którego był..."

 • lieft

  Oceniono 3 razy -1

  Znaczy już się powitał z Elvisem.

 • purre

  Oceniono 1 raz -1

  "...?" ? Z tego co wiem, zebrano masę pieniędzy na profesjonalną akcję poszukiwawczą.
  Jednak z tego co widać, zanosi się, na to, że każde znalezisko spacerujących z pieskiem po plażach będzie sensacją dnia. Nie tak dawne wydarzenia w Leicester udowodniły, że lepiej będzie jak powstrzymajcie się z newsami do chwili wyjaśnienia sprawy.

 • kalowiec

  Oceniono 1 raz -1

  zaraz, zaraz, przecież lecieli w drugą stronę a tu szczątki na kontynencie...to pewnie przez te prądy...

 • strzykwa5

  Oceniono 4 razy -2

  Wczoraj przed meczem komentatorzy Canal plus powiedzieli, że Sala na pewno to zaginął, ale prawdopodobnie żyje. Była w tym czasie na stadionie minuta ciszy.

 • pocztmistrz_z_tczewa

  Oceniono 2 razy -2

  Pytanie: co na brzeg wyrzuciło szczątki samolotu? Potwór morski czy UFO?
  Wasi pisacze zajawek na głównej są do bani.

 • lieft

  Oceniono 5 razy -3

  "odnaleziono dwie poduszki" - z wsadem z pieprza czy antyalergiczne?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX