Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Emiliano Sala wysłał ostatnią wiadomość przed zaginięciem: Tato, boję się

Emiliano Sala wysłał ostatnią wiadomość przed zaginięciem. Roger Gonzalez, dziennikarz CBS Sports, opublikował jej treść. Brzmi dramatycznie. - Tato, boję się - napisał 28-letni piłkarz.

"Jestem na pokładzie. Samolot wygląda tak, jakby miał się rozpaść na kawałki. Jeśli za półtorej godziny nie będzie ode mnie żadnej wiadomości... Tato, boję się". Tak brzmiała ostatnia wiadomość Emiliano Sali przed lotem z Nantes do Cardiff. Opublikował ją Roger Gonzalez, dziennikarz CBS Sports.

Samolot z pilotem i Emiliano Salą na pokładzie zniknął z radarów w nocy z poniedziałku na wtorek nad kanałem La Manche. Maszyna leciała z Nantes do Cardiff, gdzie argentyński piłkarz miał kontynuować karierę po transferze za 16 mln euro. - Podczas 15-godzinnych poszukiwań, do których użyto powietrznych i morskich jednostek z Wielkiej Brytanii i Francji, zauważono kilka dryfujących po wodzie obiektów. Nie byliśmy w stanie stwierdzić, czy są to części zaginionego samolotu. Jeśli wylądowali na wodzie, to szanse na przeżycie w obecnych warunkach są małe - poinformowała we wtorek policja z Guernsey. Funkcjonariusze poinformowali, że samolot leciał na wysokości 1500 metrów. Później maszyna zeszła na wysokość zaledwie 700 metrów. Chwilę później stracono z nią łączność. Emiliano Sala był na pokładzie.

- Mieliśmy widoczność wynoszącą ponad 30 km, więc mogliśmy zobaczyć dużo podczas pierwszego etapu poszukiwań. Trudniej miały jednak łodzie ratunkowe. W tym miejscu woda jest niespokojna, chociaż do 2-3 nad ranem nie było tak źle. Dopiero później pojawił się ulewny deszcz, który uniemożliwił kontynuowanie poszukiwań. Wznowiliśmy je o 8:00 we wtorek. Jestem pewien, że w końcu coś znajdziemy. Samolot leciał na wysokości kilkuset metrów, więc mógł przelecieć jeszcze kilka kilometrów od miejsca, w którym stracono łączność. Jeżeli było to kontrolowane wodowanie, możemy znaleźć tratwę ratunkową. Jeżeli jednak kontrolowane nie było, spodziewam się znalezienia wraku - przyznał John Fitzgerald, dyrektor generalny grupy poszukiwawczej Channel Islands Air Search.

Emiliano Sala zaginiony. Cardiff City wydało oświadczenie

- Byliśmy zszokowani, gdy dotarły do nas wiadomości, że samolot zaginął. Spodziewaliśmy się, że Emiliano pojawi się u nas w poniedziałek wieczorem. Wtorek miał być jego pierwszym dniem z drużyną. Właściciel klubu Tan Sri Vincent Tan i prezes klubu Mehmet Dalman są zmartwieni zaistniałą sytuacją - napisał Ken Choo, dyrektor generalny Cardiff City.

Więcej o:
Komentarze (28)
Emiliano Sala wysłał ostatnią wiadomość przed zaginięciem: Tato, boję się
Zaloguj się
 • strzykwa5

  Oceniono 13 razy 9

  Dlaczego po transakcji za miliony piłkarz leci jakimś prywatnym złomem. Mógł lecieć np samolotem rejsowym w klasie biznes.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 8 razy 4

  to jacys biznosowi kumple Vanny Li?

 • glos_z_sali

  Oceniono 2 razy 2

  Właściwy tekst ostatniej wiadomości Emiliano Sala "What is going on brothers, how are you doing? Man, im tired. Im here in Nantes doing stuff and stuff ... And it never ends and it never ends... So thats it, im here on the plane, which looks like its going to fall into pieces, about to go to Cardiff. Training with the new team starts tomorrow! And how are you doing bros?. If you dont hear about me in about a hour and a half, i dont know if someone is gonna look for me because they arent going to find me but you know... Man, im scared..."

  Czyli MAN I'M SCARED a nie "tato boję się" które macie w tytule. Przekłamania i bajty, tak żerujemy na śmierci piłkarza. Poza tym facet wrzucił tą wiadomość w żartobliwym tonie, był trochę zaniepokojony, ale obracał to w żart.

 • norman67

  Oceniono 6 razy 0

  To pokazuje paranoję współczesnego handlu niewolnikami i stopień komercjalizacji sportu.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 11 razy -3

  Tan Sri Vincent Tan, Mehmet Dalman, Ken Choo

  Na pewno chodzi o walijski klub a nie azjatycki? ;)

 • ps11111ps

  Oceniono 7 razy -3

  Czy Cardiff zdazyl wykupic ubezpieczenie na zycie?

 • paseo

  Oceniono 8 razy -4

  Nigdzie nie ma tej wiadomości,znowu cos wymysliliscie
  www.google.com/search?q=plane+lost+over+la+manche&gws_rd=ssl

 • acer0

  Oceniono 7 razy -5

  szukajcie a i tak nic nie znajdiecie. Był dobrym piłkarzem więc UFO go porwało , ponieważ i oni potrzebują dobrych piłkarzy do swych drużyn. Jak skończy mi się umowa z UFO to go spowrotem odwiozą na ziemię z walizkami pełnymi euro

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX