Kamil Grosicki zawodnikiem meczu. Pochwalił się nagrodą

Kamil Grosicki strzelił dwa gole i zaliczył asystę we wtorkowym spotkaniu Hull z Boltonem (6:0). Polak został wybrany na zawodnika meczu. Po jego zakończeniu pochwalił się nagrodą.

W 29. i 63. minucie Kamil Grosicki wpisywał się na listę strzelców w noworocznym spotkaniu ligowym Hull z Boltonem, który jego zespół wygrał aż 6:0. Pomiędzy strzelonymi golami reprezentant Polski asystował jeszcze przy trafieniu Evandro.

Po swoim świetnym występie Grosicki został wybrany zawodnikiem meczu. Kilkadziesiąt minut po jego zakończeniu pochwalił się tradycyjną nagrodą, jaką dostaje najlepszy gracz spotkania - szampanem z herbem klubu. "Happy New Year" (tłum. Szczęśliwego Nowego Roku) napisał polski piłkarz na Twitterze.