Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kolejne oświadczenie policji Leicester w sprawie katastrofy śmigłowca

Po katastrofie śmigłowca właściciela Leicester City nadal nie ma oficjalnych informacji. Nowy komunikat wydała jednak policja z angielskiego miasta. - Pracujemy z wieloma agencjami, żeby wszystko ustalić i wydać publiczne i prasowe oświadczenie - piszą blisko 18 godzin po katastrofie.

- Rozumiemy, że wiele osób czeka na informacje dotyczące wypadku śmigłowca przy King Power Stadium z zeszłej nocy. Pracujemy z wieloma agencjami, żeby wszystko ustalić i wydać publiczne i prasowe oświadczenie. Dziękujemy za cierpliwość i liczne wiadomości wsparcia - pisze oficjalne konto policji w Leicester. 

Angielska telewizja pokazała nagranie rozbitej maszyny. Śmigłowiec doszczętnie spłonął

Przypomnijmy, że w sobotę wieczorem, tuż po meczu Leicester City z West Hamem United (1:1), doszło do katastrofy śmigłowca. Helikopter chwilę po starcie runął na ziemię tuż obok klubowego stadionu. - Zamilkł, śmigła przestały się kręcić, a potem doszło do wielkiego wybuchu - cytuje naocznego świadka BBC.

Wciąż nie ma stuprocentowej pewności, czy podróżował nim właściciel klubu Vichai Srivaddhanaprabha. Ale niestety wszystko na to wskazuje, bo Tajlandczyk miał w zwyczaju odlatywać śmigłowcem z płyty boiska po meczach Leicester. O tym, że tym razem również wsiadł na pokład, poinformowała w niedzielę rano stacja BBC.

Bartosz Kapustka poruszony katastrofą helikoptera właściciela Leicester. "To nie może być prawda"

Agencja Reutera, powołując się na źródło w klubie, podała, że w czasie tragicznego lotu na pokładzie helikoptera było pięć osób: Srivaddhanaprabha, jego córka, dwóch pilotów oraz jedna osoba, która nie została jeszcze zidentyfikowana.

Więcej o:
Komentarze (2)
Kolejne oświadczenie policji Leicester w sprawie katastrofy samolotu
Zaloguj się
 • jan_dreptak

  Oceniono 2 razy 2

  Tajlandczyk tak jak Finlandczyk?
  A może Taj i Fin.

 • futon

  Oceniono 3 razy -3

  "Zamilkł, śmigła przestały się kręcić"
  a przedtem śpiewał i kręcił śmigłami ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX