Kamil Glik strzela bardzo ważnego gola. AS Monaco blisko dna [WIDEO]

Kamil Glik strzelił bramkę na 2:2 w meczu AS Monaco z Dijon FCO. Polak oddał doskonały strzał głową i pomógł drużynie wywalczyć jeden punkt. Monaco zajmuje jednak dopiero 19. miejsce w tabeli Ligue 1.

Kamil Glik nie ma najlepszego sezonu w Ligue 1, tak jak i całe Monaco. Klub Polaka pałęta się po dolnych rejonach tabeli, za co posadą przypłacił dotychczasowy trener Leonardo Jardim.

Jego miejsce zajął Thierry Henry i wydaje się, że zespół odzyskał wiarę we własne możliwości. Do 78. minuty AS Monaco przegrywało z Dijon FCO, ale wtedy sprawy w swoje ręce wziął Kamil Glik.

Bramka Glika oznacza, że AS Monaco przerwało fatalną serię czterech ligowych porażek z rzędu.

Warto jednak zauważyć, że Polak był też zamieszany w stratę jednej z bramek.

Zbigniew Boniek zaskoczył na Twitterze. Brzęczek "nabijał" się z szalika

Glik skuteczny

Od sezonu 2014/2015 to już 21 gol Kamila Glika. Piłkarz ustępuje jedynie Sergio Ramosowi z Realu Madryt (w 5 najlepszych ligach Europy).