0
1
1
West Ham
Bramki: Anderson (6.), Lindelof (43. - sam.), Arnautović (74.) Skład: Fabiański - Zabaleta, Balbuena, Diop, Masuaku, Rice, Jarmołenko, Noble, Obiang, Felipe Anderson (90. Diangana), Arnautović (83. Antonio)
Bramki: Rashford (71.) Kartki: Young - żółta Skład: De Gea - Young, Smalling, Lindelof (57. Rashford), Shaw, Fellaini, Matic, McTominay, Pogba (71. Fred), Martial (71. , Lukaku

Gospodarze objęli prowadzenie już w 7. minucie, kiedy Zabaleta dośrodkował w pole karne, a Anderson fantastycznym strzałem piętą pokonał De Geę. Pod koniec pierwszej połowy Jarmołenko oddał groźny strzał, ale piłka odbiła się rykoszetem od Lindelofa i zmyliła hiszpańskiego bramkarza.

W 71. minucie Shaw dośrodkował w pole karne, a Rashford efektownym strzałem piętą pokonał Fabiańskiego i było 1:2. Chwilę wcześniej Polak popisał się kapitalną interwencją, kiedy fantastycznie wybronił strzał Felainiego.

Radość z gola kontaktowego nie trwała długo, bo 180 sekund po golu Rashforda Arnautović wykorzystał katastrofalny błąd w ustawieniu obrony United i podwyższył na 3:1.

Ta porażka stawia pod znakiem zapytania przyszłość Jose Mourinho. Manchester United zajmuje dopiero ósme miejsce w tabeli.

Po zwycięstwie "Młoty" awansowały na 12. miejsce Premier League. Prowadzi Liverpool.