Paweł Olkowski z pięknym golem i asystą. Krystian Bielik z bramką

Paweł Olkowski w zaledwie dwie minuty strzelił pięknego gola i zaliczył asystę w Boltonie. Bramkę strzelił również Krystian Bielik.

Paweł Olkowski latem odszedł z FC Koeln do Boltonu Wanderers. Jego klub przegrywał z Preston North End 0:2. Najpierw zaliczył asystę - już drugą w tym sezonie - a po dwóch minutach strzelił pięknego gola. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki rywali. Był to jego pierwszy gol w Anglii.

Olkowski znakomicie spisuje się w Anglii i musi znajdować się w orbicie zainteresowań Jerzego Brzęczka. Na swoje pierwsze zgrupowanie w roli selekcjonera reprezentacji Polski powołał dwóch prawych obrońców: to Bartosz Bereszyński i Tomasz Kędziora. Łukasz Piszczek zakończył karierę reprezentacyjną.

Bayern Monachium szykuje bombę transferową. Część wielkiego planu

Olkowski jak do tej pory rozegrał 13 spotkańw reprezentacji Polski. Po raz ostatni zagrał w decydującym meczu el. Euro 2016 z Irlandią (2:1).

W League One - trzeci poziom rozgrywkowy - swojego pierwszego gola strzelił wypożyczony z Arsenalu do Charltonu Athletic Krystian Bielik. Polak trafił w 87. minucie meczu z Southend United (2:1), zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.

Charlton po sześciu kolejkach zajmuje dziesiąte miejsce z ośmioma punktami. Za to Bolton Bielika jest szósty w Championship, ma jedenaście punktów.