Championship. Mateusz Klich nie zachwycił, ale Leeds nadal niepokonane

Leeds United zremisowało ze Swansea 2:2. Mateusz Klich rozegrał 90 minut. Polak nie zachwycił, ale rozpoczął akcję, która zakończyła się drugim golem dla zespołu Marcelo Bielsy.

Dwa gole i jedna asysta w trzech meczach. Mateusz Klich świetnie rozpoczął nowy sezon, ale w czwartym meczu nie zachwycił. Jego drużyna zremisowała na wyjeździe ze Swansea 2:2. Dwa gole dla byłego zespołu Łukasza Fabiańskiego strzelił Oliver McBurnie. Dla Leeds trafili Kemar Roofe i Pablo Hernandez.

Jak wypadli pozostali Polacy?

Queens Park Rangers - z Pawłem Wszołkiem w składzie - przegrało 0:3 z Bristol City. Polak rozpoczął mecz w wyjściowym składzie. Z boiska zszedł w 60. minucie. Niezadowolony będzie również Bartosz Białkowski. Ipswich przegrało 0:2 z Derby County. Kamil Grosickiego nie było w kadrze Hull City.