Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Łukasz Fabiański doceniony. Polak najlepszym zawodnikiem miesiąca

Łukasz Fabiański został wybrany przez kibiców Swansea City najlepszym zawodnikiem klubu w marcu.

Łukasz Fabiański jest jednym z najlepszych piłkarzy Swansea City w bieżącym sezonie. Wielokrotnie ratował swój zespół od utraty kolejnych bramek, dzięki czemu klub zawdzięcza Polakowi kilka dodatkowych punktów.

W bieżącym sezonie Fabiański jest jednym z tych zawodników, od których trener rozpoczyna układanie składu. W klasyfikacji bramkarzy z największą ilością udanych interwencji Polak zajmuje 2. miejsce.

W marcu Fabiański również pokazał wielką klasę. Podczas 4 spotkań Premier League reprezentacyjny bramkarz zagrał we wszystkich meczach (1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażka), puszczając zaledwie 3 gole. To zdaniem kibiców "Łabędzi" był wystarczający powód, aby nagrodzić polskiego golkipera nagrodą piłkarza miesiąca.

To trzecia taka nagroda dla Fabiańskiego w tym sezonie. Kibice wybierali Polaka zawodnikiem miesiąca w październiku oraz listopadzie poprzedniego roku.

Mundial 2018. Co wiemy o reprezentacji Polski po meczach z Nigerią i Koreą Płd.?

Więcej o:
Komentarze (5)
Premier League. Łukasz Fabiański doceniony. Polak najlepszym zawodnikiem
Zaloguj się
 • kisssmyass

  Oceniono 1 raz 1

  dobry bramkarz, ale skoro podaliście że zajął drugie miejsce w klasyfikacji bramkarzy z ilością udanych interwencji, to tak z szacunku dla lepszych, a nawet najlepszych, moglibyścia jednym zdanirm podać nazwisko tego lepszego, najlepszego! Kultura i etyka ludzka tego się domaga. Na pewno nie zaszkodziłoby to artykułowi poświęconemu Fabianowi. Wszak gazeta to jakaś forma powszechnej edukacji i informacji, nie?

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 1 raz 1

  Super gość, tylko zbyt skromny. Bramkarze powinni być wydrzymordami.

 • Dariusz Pełka

  0

  Miał szczęścię trafić do Premier League do klubu z dziurawą obroną gdzie może się wykazać. W takim klubie ze środka tabeli do którego lepiej pasuje nie miłaby tak wiele okazji do pokazania swojej klasy - Szacunek. Inna sprawa że nie ilość interwencji jest najważniejsza tylko procent udanych interwencji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX