Championship. Gol Pawła Wszołka w derbach Londynu

Paweł Wszołek strzelił gola, a jego Queens Park Rangers zremisowało 2:2 z Fulham w meczu 38. kolejki angielskiej Championship.

Polak na listę strzelców wpisał się w 81. minucie, czym uratował swojej drużynie punkt. QPR na Craven Cottage przegrywało już 0:2, a gole dla gospodarzy strzelili Tom Cairney i Lucas Piazon. W doliczonym czasie pierwszej połowy bramkę kontaktową dla gości zdobył Massimo Luongo.

Dla Wszołka, który jest podstawowym skrzydłowym QPR, była to druga bramka w tym sezonie. W obecnych rozgrywkach Polak rozegrał łącznie 32 spotkania, w których zanotował też pięć asyst.

Po 38. kolejkach Championship (odpowiednik polskiej I ligi) QPR zajmuje 15. miejsce w tabeli. Fulham jest trzecie, do dającej bezpośredni awans drugiej pozycji, traci siedem punktów.