Premier League. Trener WBA komentuje koszmarny faul na Krychowiaku

Grzegorz Krychowiak został brutalnie sfaulowany przez Fernandinho w trakcie meczu Manchesteru City z West Bromwich Albion (3-0). Trener Alan Pardew narzeka na bierność sędziego w tej sytuacji.

Do starcia Krychowiaka z Fernandinho doszło na początku spotkania. W piątej minucie meczu rywal brutalnie stanął Polakowi na udzie, gdy ten leżał na murawie.

Krychowiak wrócił do gry, ale najwyraźniej nie czuł się najlepiej. Nie był w stanie dograć meczu do końca. W 33. minucie musiał zejść z boiska. Na razie nie wiadomo, jak poważny jest uraz.

- To było fatalne zagranie, nie ma w tym przypadku - powiedział Pardew o faulu Fernandinho. - Wcześniej na środku boiska zrobił coś podobnego, ale nie wiem, czy sędzia to widział.

WBA wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Premier League. Po 25 kolejkach ma 25 pkt, do bezpiecznej strefy traci cztery punkty.