Grzegorz Krychowiak nisko oceniony po meczu z Manchesterem United

Brytyjskie media nie oceniły zbyt wysoko występu Grzegorza Krychowiaka w przegranym przez jego WBA 1:2 meczu z Manchesterem United.

Polski pomocnik biegał po boisku przez 72 minuty. WBA straciło gole w 27. minucie (Romelu Lukaku) i w 35. minucie (Jesse Lingard). W 78. minucie kontaktowego gola, wykorzystując duże zamieszanie w polu karnym, strzelił Gareth Barry.

Dzięki temu zwycięstwu Manchester United utrzymał 11-punktową stratę do City. WBA zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ale zaraz może zajmować ostatnie. Jeśli w poniedziałek Swansea pokona Everton.

Krychowiak, podobnie jak cały zespół, przez brytyjskie media został oceniony surowo. Dziennikarze SkySports przyznali Polakowi "piątkę" w skali 1-10. To była najniższa nota w zespole, tylko James McClean oraz Jose Salomon Rondon dostali identyczne.

Według "Daily Mail" Krychowiak zasłużył na "6" także w skali 1-10. Według dziennika nie był najgorszy w zespole. Niżej ocenieni zostali trzej piłkarze - Hegazi, Gibbs oraz Yacob. Na serwisie whoscored.com Polak dostał równe sześć, co było najgorszym wynikiem w drużynie.