Premier League. Porażka West Bromwich Albion, kolejny dobry mecz Grzegorza Krychowiaka

Arsenal pokonał 2:0 West Bromwich Albion w meczu 6. kolejki Premier League. 90 minut w tym spotkaniu rozegrał Grzegorz Krychowiak. Polak po raz kolejny zebrał bardzo dobre recenzje.

Oba gole dla gospodarzy strzelił Alexandre Lacazette. Francuz w pierwszej połowie dobił strzał Alexisa Sancheza z rzutu wolnego, a po przerwie pokonał Bena Fostera strzałem z rzutu karnego.

W poniedziałkowy wieczór 90 minut na boisku spędził Grzegorz Krychowiak. Chociaż drużyna Polaka spotkanie przegrała, to nasz zawodnik zebrał bardzo pochlebne opinie. Pomocnik reprezentacji Polski błyszczał zwłaszcza przed przerwą, kiedy do niezłej gry w odbiorze dołożył też sporo w ofensywie. Krychowiak mógł mieć nawet asystę, ale jego podania na gola nie zamienił Jay Rodriguez.

WBA kolejne spotkanie rozegra w sobotę. Drużyna Krychowiaka na własnym stadionie podejmie Watford. Początek meczu o godz. 16.