Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Puchar Polski ma nowe logo! Oficjalny komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował nowe logo Totolotek Pucharu Polski. Na nowym logotypie pojawi się 'słoneczko'. Jest ono charakterystyczne dla grupy Gauselmann, która przejęła zakłady bukmacherskie Totolotek - informuje PZPN.

- Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku ze zmianą logotypu przez zakłady bukmacherskie Totolotek, sponsora tytularnego Totolotek Pucharu Polski, pojawia się także nowy logotyp i identyfikacja wizualna Pucharu Polski - czytamy na stronie laczynaspilka.pl. Nowe logo z charakterystycznym dla grupy Gauselmann, który przejęła zakłady bukmacherskie Totolotek, słońcem pojawi się już wkrótce w pierwszych punktach sprzedaży naziemnej, na www.totolotek.pl i w komunikacji marketingowej marki. Zmianie ulegnie także identyfikacja wizualna Totolotek Pucharu Polski.

Nowe logo Pucharu Polski

Poprzednią edycję Pucharu Polski wygrała Lechia Gdańsk. Zespół Piotra Stokowca pokonał w wielkim finale na PGE Narodowym Jagiellonię Białystok (1:0). Nowa edycja "Pucharu Tysiąca Drużyn" wystartuje 25 września. Wtedy zostanie rozegrana I runda. Uczestniczyć w niej będą: czterech zwycięzców rundy wstępnej, 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 16 zespołów ekstraklasy z sezonu 2018/19, 18 zespołów I ligi z sezonu 2018/19 oraz 10 zespołów II ligi z sezonu 2018/19.

Więcej o:
Komentarze (3)
Puchar Polski ma nowe logo! Oficjalny komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej
Zaloguj się
 • kingaps

  Oceniono 1 raz 1

  "Nowa edycja "Pucharu Tysiąca Drużyn" wystartuje 25 września. Wtedy zostanie rozegrana I runda"

  Szanowny Panie redaktorze DW "Puchar Tysiąca Drużyn" nie startuje 25 września br.
  Jak sama nazwa wskazuje Puchar Tysiąca Drużyn - 2020 startuje wcześniej.
  Skoro jest runda wstępna (przed I rundą) to do tej wstępnej rundy musiały się jakieś zespoły zakwalifikować, a więc rozegrać kilka przedwstępnych run.
  Za wikipedią:
  "Uczestnictwo
  Udział w rozgrywkach Pucharu Polski 2018/2019 na szczeblu centralnym i regionalnym miały obowiązek wziąć drużyny występujące na sześciu najwyższych poziomach ligowych (od Ekstraklasy do klasy okręgowej), kluby klasy A mogły ubiegać się o zwolnienie z turnieju. Pozostałe drużyny mogły zgłosić się do Pucharu Polski na zasadzie dobrowolności. Drużyny, które zrezygnowały z udziału w rozgrywkach na szczeblu centralnym w sezonie 2018/2019, nie były uprawnione do udziału w rozgrywkach o Puchar Polski w dwóch kolejnych cyklach rozgrywek. Warunkiem gry na szczeblu centralnym turnieju jest posiadanie licencji uprawniającej do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2018/2019"

  Proszę więc zadzwonić do Unii Hrubieszów (lubelskie, klasa okręgowa- jedyny zespół z tej klasy rozgrywek który awansował na szczebel centralny PP) kiedy oni zaczęli grać w PP AD 2019

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX