Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"My tworzymy historię". Kibice Lechii Gdańsk weszli na stadion i zaprezentowali oprawę

45 minut - tyle czasu większość kibiców Lechii Gdańsk czekała na wejście na trybuny Stadionu Narodowego. W pierwszej połowie fani drużyny Piotra Stokowca - na znak protestu - nie prowadzili dopingu. Po zmianie stron, już w komplecie zaintonowali pierwsze przyśpiewki i zaprezentowali oprawę.

Godzinę trzeba było czekać na to, by kibice Lechii Gdańsk zaprezentowali oprawę przygotowaną na finał Pucharu Polski. Tak długo, bo większość z nich nawet nie zobaczyła pierwszej połowy. Zamiast oglądać spotkanie, czekała bowiem w gigantycznej kolejce do wejścia. Gigantycznej, bo spowodowanej problemami organizacyjnymi. Ale nie tylko, bo - jak wynika z komunikatu PGE Narodowego - spowodowanej także złym zachowaniem i odmową poddania się kontroli, polegającej na przeszukaniu odzieży, plecaków i torebek.

Dopiero w przerwie meczu gdańszczanie na swoim sektorze pojawili się w komplecie. I niemal od razu po rozpoczęciu drugiej części meczu zaprezentowali swoją oprawę. „My tworzymy historię” - brzmiał napis stworzony z dwóch transparentów. W pewien sposób nawiązał on do słów Piotra Stokowca, który na przedmeczowej konferencji prasowej mówił, że w czwartek jego zespół może stać się nieśmiertelny.

Więcej o:
Komentarze (5)
"My tworzymy historię". Kibice Lechii Gdańsk weszli na stadion i zaprezentowali oprawę
Zaloguj się
 • zdziwiony6

  Oceniono 4 razy 4

  Biorąc pod uwagę jakość gdy polskich piłkarzy dziwię się, komus się chce chodzić na mecze.

 • barakuda62

  Oceniono 1 raz 1

  Nazwanie tych szumowin "kibice" to obraza prawdziwych kibiców wielu dyscyplin sportu, a nazwanie tych szumowin "bydłem" to znów niewyobrażalna obraza pożytecznych zwierząt więc pozostaje tylko powiedzieć szumowiny kopaczy pseudoklasy

 • returnofstinki

  Oceniono 5 razy -3

  Lechia wygrywa a Adamowicz swietuje w Argentynie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX