Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gigantyczne problemy przed finałem Pucharu Polski! Fani wspólnie skandowali: wpuśćcie kibiców

Kibice Lechii Gdańsk mają gigantyczne problemy z wejściem na trybuny stadionu PGE Narodowego przed finałowym meczem Totolotek Pucharu Polski. Pół godziny przed meczem ich trybuna nie była wypełniona nawet w połowie.

Wielki finał Totolotek Pucharu Polski pomiędzy Jagiellonią Białystok i Lechią Gdańsk rozpoczął się o godz. 16. Ale nie przy pełnych trybunach. Gigantyczne problemy z wejściem na stadion PGE Narodowy w Warszawie mają kibice Lechii Gdańsk. Pół godziny przed spotkaniem ich trybuna nie była wypełniona nawet w połowie. W momencie rozpoczęcia spotkania liczba wolnych krzesełek również była duża.

Kibice Lechii Gdańsk mają jedno wejście na sektor, na którym prowadzony jest doping. Kolejka do niego - na kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem - była gigantyczna. Fani, którzy weszli na stadion wspólnie skandowali: wpuście kibiców.

Relację z meczu można śledzić TUTAJ

Więcej o:
Komentarze (12)
Gigantyczne problemy przed finałem Pucharu Polski! Fani wspólnie skandowali: wpuśćcie kibiców
Zaloguj się
 • glencok

  Oceniono 15 razy 13

  kibolskie głąby, nie trzeba było przez lata robić wiochy z naszych stadionów, gdzie nawet do kibla bez odpalenia racy nie potraficie iść, to by nikt takich akcji dokładnego sprawdzania nie robił :))))

 • diesel_poznan

  Oceniono 8 razy 6

  Nawet PZPN się nie spodziewał, że ktoś to będzie chciał oglądać.

 • i.l

  Oceniono 1 raz 1

  niech stoją, sami długie lata pracowali na taki porządek.

 • aussieozz

  0

  To jak bramki na autostradach
  Wywalili miliardy na drogi ale z łodzi do Gdańska dłużej się na bramkach czeka niż jedzie

 • kalbaro74

  Oceniono 12 razy -2

  Kto sprzedał tyle biletów? Jak sobie nie radzą to trzeba było 15 tys. sprzedać. Kto odda pieniądze za bilety kibicom i stracony czas? Pan Boniek siedzi wygodnie i dłubie w nosie.

 • fakej

  Oceniono 5 razy -3

  Trzeba zgłosić chargeback do transakcji blik/na karcie kredytowej a jak ktoś płacił gotówką to niestety reklamację bardziej tradycyjną.

 • kalbaro74

  Oceniono 8 razy -4

  I Boniek znów powie że to wina kibiców.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX