Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (69)
PZPN ma pomysł na zatrzymanie rac. "Finał powinien być świętem. Miarka się przebrała"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • boras1691

  Oceniono 1 raz 1

  "firma Naftor z Rasztowa". Źle to wróży, bo przecież Rasztów został spalony przez Azję Tuhajbejowicza. Zły to omen dla pucharu.

 • js08836

  Oceniono 1 raz 1

  Piłkarze nich grają a trybuny odwrócić na zewnątrz.

 • pawel.ccc

  Oceniono 1 raz 1

  Ochrona powinna przy wejściu na stadion wymieniać pirotechnikę na banany. Jedna raca= jeden banan. Małpy musza mieć zabawę a lepiej niech wcinają banany niż mają bawić się petardami. Siatki się przydadzą, przynajmniej skórki od bananów nie będą walać się po boisku.

 • xsawer

  Oceniono 7 razy 1

  Kibice specjalnej troski. Za te siatki na stadionie minister Brudziński powinien rozwiązać PZPN.

 • jonek666

  0

  Do wszystkich tych ktorzy krytykuja kibicow ja wiem ze w tym srodowisku jest paru idiotow. Problem w tym ze w waszym jest duzo wiecej wystarczy przeczytac pare pomentarzy z tego forum. A tak na marginesie na waszym miejscu bym im to powiedzal prosto w oczy ale wiem ze juz na sama mysl dostajecie rozwolniena takie z was gieroje

 • kumatyogier

  0

  atmosfera ma byc, race na trybunach ale nie na murawie i jest git!

 • molonlabe

  0

  Spółka NAFTOR to podmiot utworzony do ochrony jednostek kiedyś OLPP, teraz PERN (i innych obiektów infrastruktury publicznej) Państwowe przedsiębiorstwo, absolutnie bez doświadczenia w ochronie imprez masowych. Sugerowałbym dwa razy się zastanowić przed wyjściem na mecz, bo może być mało bezpiecznie.

 • zbycho52

  0

  Dlaczego nigdy nikogo nie pociagnieto do odpowiedzialnosci karnej za ekscesy na trybunach.Kary zawsze dostaja kluby,a nie chuligani.Gdyby kare musieli zaplacic winni tym rozrobom,to moze chociaz czesc tych pseudokibicow by sie zastanowila nad tym co robia,,ale ich sie nie karze,wiec czuja sie bezkarni.

 • karasek432

  0

  A wystarczyło by sektory na których odpalają race zawiesić na ileś meczy i po sprawie.

 • whiteshadow72

  Oceniono 2 razy 0

  Wystarczy wprowadzić przepis który za odpalenie rac przez kibiców, dyskwalifikuje drużynę której kibicują, wpuszczać na stadion tylko na zasadzie kibice drużyny x zajmują sektory od 1 do 5. Odpalono race z tych sektorów, przerywamy mecz, walkower dla drużyny y. Gratulujemy wygranej. Kibice zaczną się sami pilnować....

 • moriach

  0

  W obecnym roku 2 maja wypada w czwartek, nie w środę jak sugeruje wstęp do artykułu.

 • duckoff

  0

  genialne. kibole przesiądą się w sektory gdzie nie ma siatek.

 • mscan

  Oceniono 2 razy 0

  "T o t o l o t e k" Puchar Polski? Co to za jaja?! Umieszczanie nazw firm w nazwach drużyn sportowych i stadionów to już max przegięcie. Ale coś takiego? Paranoja. Prawidłowy komunikat brzmi: Finał Pucharu Polski rozgrywany na Stadionie Narodowym im. Kazimierza Górskiego. Jeśli się tego nie zahamuje, to niedługo będziemy słyszeć: Uroczystości obchodów rocznicy L o t t o Konstytucji Trzeciego Maja z udziałem O r l e n Prezydenta RP i P Z U Premiera RP na C o c a
  C o l a Placu J. Piłsudskiego uświetniła defilada P e d i g r e e Kompanii Reprezentacyjnej V i a g r a Wojska Polskiego.

 • rabin_z_czubow

  0

  Kibice strzelają racami? A strzelać w ich kierunku z broni śrutowej!

 • ynlem

  Oceniono 2 razy 0

  Przedmioty pirotechniczne (czyli ogólnie wybuchowe, samozapalajace itp) powinny być traktowane jako broń a ich wniesienie na stadion jako atak terrorystyczny.
  Wystarczy polobbować za zmianą prawa a takie prawo niezależnie od rządzących podejrzewam ze zostanie uchwalone.
  Jeden może dwa przypadki i brać stadionowa inaczej będzie podchodzić do takiego przemytu
  Nie chodzi mi o całkowity zakaz pirotechniki a o nielegalny. Taka oprawa jest efektowna jednak powinna być zaplanowana i uwzględniona w aranżacji całego „spektaklu fanowskiego”
  Przeszkoleni ludzie, odpowiedzialni, odpowiednie miejsca, bezpieczeństwo to jest priorytet
  Podejrzewam tylko ze nie o to chodzi by było ciekawie a nielegalnie

 • noriakikassai

  Oceniono 2 razy 0

  Przecież będzie bardzo spokojnie. Po co mają się bić? ;)
  images91.fotosik.pl/173/0e07dd34fdd1197c.jpg

 • led47

  Oceniono 1 raz -1

  Nie wpusczać publiki - bedzie spokoj. Lub przeniesc mecz na Legię - tam niech sie wyżywaja. Lub uzywać w skrajnych przypadkach ostrej amunicji...

 • pawel.ccc

  Oceniono 8 razy -2

  Czemu organizator nie zainstaluje klatek na każdym sektorze. Małpy należy trzymać w klatkach a nie puszczać luzem na stadiony. Dać im po bananie i niech sobie oglądają tą żałosną "ekstraklasę" . Można też zainstalować w każdej klatce kilka opon na lince, aby "miłośnicy piłki nożnej" mogli zużyć nadmiar energii i pobujać się zamiast bawić się środkami pirotechnicznymi. A tak właściwie to czemu finał PP odbywa się corocznie na Stadionie Narodowym ? Może warto rozważyć przeniesienie tej imprezy na Stadion Śląski ? Niech się Ślązacy pomęczą z kibolstwem, czy tylko Warszawa ma się użerać z patologią ?

 • barakuda62

  Oceniono 6 razy -2

  Zamiast siatki to powinno się hołotę zamykać do klatki i to z dala od stadionu- przynajmniej na czas meczu

 • yosemitesam

  Oceniono 3 razy -3

  Wiem, że to najmniej istotne - ale ponieważ to jest jedyny artykuł na temat finału PP jaki tu znalazłem - ośmielę się zapytać: kto w ogóle gra?

 • zaginiony_palik

  Oceniono 4 razy -4

  Spróbujcie Forumowi Uzdrawiacze Stadionów i Wy, zwykłe mądrale, spłodzić coś bez "trzeba", "musi", "powinien". Do dzieła!

 • bankrut.1

  Oceniono 10 razy -8

  no to prezio Boniek chce nam zafundować nowe heysel. już zapomniał jak to było w Brukseli w 1985 r

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX