Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Totolotek Puchar Polski. Znamy pary półfinałowe!

Polski Związek Piłki Nożnej wylosował pary półfinałowe Totolotek Pucharu Polski. W jednym półfinale czeka nas mecz liderów pierwszej ligi oraz Ekstraklasy. Finał zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym - 2 maja w Warszawie.

W siedzibie PZPN-u odbyło się losowanie półfinału Totolotek Pucharu Polski. Sekretarz federacji Maciej Sawicki wylosował dwa mecze półfinałowe. 

Okazało się, że Jagiellonia Białystok zagra w półfinale z Miedzią Legnica, a w drugim półfinale lider pierwszej ligi Raków Częstochowa podejmie na swoim boisku lidera Ekstraklasy - Lechię Gdański. Raków jest szóstym pierwszoligowcem, który w ostatniej dekadzie zagra w półfinale Pucharu Polski.

W związku z tym, że w półfinale czeka nas tylko jeden mecz grający w pierwszej lidze Raków zagra na swoim stadionie. Mecze 1/2 finału zaplanowano na 10 kwietnia, a jako terminy rezerwowe przewidziano 9, 16 i 17 kwietnia.

Finał 2 maja na Stadionie Narodowym.

Więcej o:
Komentarze (8)
Puchar Polski. Znamy pary półfinałowe!
Zaloguj się
 • ikebroflovski

  Oceniono 12 razy 4

  Mam nadzieję, że Raków rozniesie tę pseudodrużynkę z Gdańska. Tego wam życzę!

 • marek.usc

  Oceniono 9 razy 1

  Raków trzymamy kciuki! udowodnijcie że pseudopierwszeoligowe gwiazdki h...a potrafią i różnica między ekstraklasą a pierwszą ligą jest tylko teoretyczna. Trzymam kciuki :)

 • marekbeatlemarek

  0

  Kolejny mecz w PP Lechia gra na wyjeździe.
  Tak to chyba nie powinno być :(

 • meczy.koza

  Oceniono 8 razy -8

  no to mamy "wielki" finał PP na Narodowym Miedź - Raków i 5 tys kibiców :D
  a w następnym roku PZPN wycofa się rakiem z pomysłu grania jednego meczu na każdym szczeblu rozgrywek.
  Polska to nie Anglia, gdzie połowa ligi to markowe drużyny i tam mogą sobie grać jeden mecz, bo w zasadzie każdy układ finałowej pary ściągnie komplet na Wembley.
  jak Rudy zobaczy, że będzie musiał jeszcze dołożyć do tej imprezy na Narodowym, bo kasa za bilety to tylko na waciki wystarczy to szybko wróci do dwóch meczów od ćwierćfinału.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX