Piotr Malinowski pokazał zdjęcie kontuzji, której doznał w meczu z Legią. Grał z nią do końca spotkania

Piotr Malinowski doznał urazu głowy w trakcie spotkania Raków Częstochowa - Legia Warszawa (Facebook / Wieczny Raków)

Raków Częstochowa pokonał Legię Warszawa w ćwierćfinale Pucharu Polski (2:1). Jednym z najlepszych zawodników zespołu Marka Papszuna był wychowanek klubu Piotr Malinowski. Skrzydłowy w trakcie spotkania doznał urazu, z którym grał do końca dogrywki.

Była 22. minuta dogrywki, kiedy piłkarze Rakowa wykonywali rzut wolny w sporej odległości od bramki Radosława Majeckiego. Zawodnicy Marka Papszuna przez kilkanaście sekund rozgrywali piłkę aż ta wreszcie trafiła pod nogi Daniela Bartla. Czech dośrodkował w pole karne, gdzie z bliskiej odległości Radosława Majeckiego pokonał Andrzej Niewulis.

4200 kibiców w Częstochowie oszalało z radości. Raków, który walczy o awans do Ekstraklasy, wyeliminował mistrzów Polski i awansował do półfinału rozgrywek. Od finału na Stadionie Narodowym pierwszoligowy klub dzieli już tylko jeden rywal.

Piotr Malinowski grał z kontuzją

Jednym z najlepszych zawodników gospodarzy, który strzelił pierwszego gola, był Piotr Malinowski. 35-letni wychowanek Rakowa przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty meczu, choć w jego trakcie, po starciu z jednym z kolegów z zespołu, doznał urazu głowy. Po spotkaniu z Legią w sieci pojawiło się zdjęcie Malinowskiego, na którym widać głębokie rozcięcie na jego głowie.

Czy to zwierzę mieszka w Polsce? Jak się nazywa? Jak wygląda? Sprawdź swoją wiedzę!
1/15Jak nazywa się to zwierzę?
  • Raków Częstochowa - Legia Warszawa 2:1 Puchar Polski. Sensacja w Częstochowie! Raków wyeliminował Legię!
  • Puchar Polski. Jagiellonia Białystok zagra w półfinale!