Puchar Polski. Drużyny z Ekstraklasy z awansem. Osiem bramek Chrobrego Głogów

We wtorek rozegrane zostały pierwsze mecze 1/32 Pucharu Polski. Awans do kolejnej rundy zaliczył m.in Lech Poznań, Arka Gdynia i Wisła Płock. Kapitalnym wynikiem popisał się Chrobry Głogów, który strzelił osiem bramek.

Zdecydowanie najwyższym wynikiem popisał się pierwszoligowy Chrobry Głógów. Czwartoligowiec zupełnie nie poradził sobie z drużyną grającą w Fortunie I Liga. Hat-tricka w tym meczu strzelił Konrad Kaczmarek.

Lech Poznań pokonał po dogrywce ŁKS Łódź 1:0 w meczu 1/32 Pucharu Polski. Gola w 120. minucie Joao Amaral. Lech znowu zawiódł, a drużyna z pierwszej miała więcej klarownych sytuacji na gola.

Puchar Polski. Lech Poznań w 120. minucie strzelił gola ŁKS-owi. Kolejny słaby mecz

Awans do kolejnej rundy wywalczyły kolejno: Lech Poznań, Arka Gdynia, Wisła Płock, Chrobry Głogów i Stomil Olsztyn.