Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polski piłkarz uderzył taksówkarza, zdemolował centrum Opola i uciekał przed policją. Grozi mu 5 lat więzienia

Miłosz Trojak, 25-letni piłkarz pierwszoligowej Odry Opole, miał uderzyć taksówkarza, kopać jego auto, a później zdemolować świąteczne iluminacje w centrum Opola i uciekać przed policją. Piłkarz wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie. Straty oszacowano na 10 tys. złotych. Trojakowi grozi pięć lat więzenia.

Piłkarz nie zgadza się ze wszystkimi zarzutami, ale wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie. - Chciałbym serdecznie przeprosić tych wszystkich, którzy z powodu mojego zachowania mogli zostać urażeni i ponieśli jakiekolwiek straty, w tym szczególnie społeczność związaną z OKS Odra Opole. Wiem, że zawiodłem, a jako osoba publiczna cierpię z tego powodu podwójnie. Jestem gotów ponieść karę, jeśli taka zostanie mi wymierzona w wyniku toczącego się postępowania - oświadczył 25-letni zawodnik.

Miłosz Trojak miał w niedzielny wieczór uderzyć taksówkarza, kopać jego auto, a później zdemolować świąteczne iluminacje w centrum Opola. Straty oszacowano na 10 tys. złotych, a sprawą już zajmuje się opolska policja. - Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 25-latek wyraził skruchę, chęć zadośćuczynienia oraz naprawienia wyrządzonej szkody. Pomimo tych deklaracji o jego losie zdecyduje sąd - poinformowała Agnieszka Nierychła, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Piłkarz Odry Opole już zapowiedział, że zaangażuje się w pomoc mieszkańcom Opola i pomoże jednej z fundacji zajmującej się osobami niepełnosprawnymi. - Wartości, jakie niesie ze sobą człowiek są dla mnie najważniejsze, wobec czego chciałbym udowodnić, że wiem, jaki błąd mogłem popełnić i chciałbym zrewanżować się mieszkańcom Opola, tym którzy potrzebują codziennego wsparcia - ogłosił w oświadczeniu.

Specjalne oświadczenie wydała również Odra Opole.

W związku z pojawiającymi się publikacjami medialnymi, mówiącymi o domniemanym udziale zawodnika Odry Opole w chuligańskim czynie, informujemy iż w razie potwierdzenia się w/w zarzutów, zarząd klubu wyciągnie wobec zawodnika stosowne konsekwencje. Obecnie jesteśmy w trakcie weryfikowania okoliczności powyższego zajścia. W przypadku potwierdzenia się prasowych doniesień, Klub podejmie ostateczną decyzję w przedmiotowej sprawie. Jednocześnie Klub z pełną stanowczością sprzeciwia się wszelkim aktom chuligaństwa i wandalizmu.

Miłosz Trojak ma 25 lat. Jest pomocnikiem. W tym sezonie rozegrał 16 meczów w pierwszej lidze. Strzelił jednego gola. Jego kontrakt z Odrą Opole obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
Komentarze (31)
Polski piłkarz uderzył taksówkarza, zdemolował centrum Opola i uciekał przed policją. Grozi mu 5 lat więzienia
Zaloguj się
 • mejerewa

  Oceniono 16 razy 16

  "Chciałbym serdecznie przeprosić tych wszystkich, którzy z powodu mojego zachowania mogli zostać urażeni."
  To nie są przeprosiny!!! Ja wiem, że przykład idzie z góry, od polityków, którzy też tak właśnie "przepraszają" jeśli ktokolwiek poczuł się urażony. Prawdziwe przeprosiny to powiedzenie: przepraszam za moje zachowanie, zachowałem się źle, wstydzę się z tego powodu i jest mi przykro.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 8 razy 8

  Kolega z Kotła go wyciągnie, prawda NIE Jaki??

 • gunston

  Oceniono 11 razy 7

  W Odrze Opole nic nie dzieje się normalnie. Niedawno prezes stawiał trenerowi ultimatum na Twitterze a najsłynniejszym szalikowcem klubu jest Patryk Jaki. Co się dziwić piłkarzowi, że go trochę "poniosło".

 • totalannihilation

  Oceniono 6 razy 6

  "Jestem gotów ponieść karę, jeśli taka zostanie mi wymierzona w wyniku toczącego się postępowania"
  Ooo jaki on szlachetny, jest nawet gotów ponieść karę za swoje debilne i prostackie zachowanie. Cudowny człowiek i obywatel. Brawo, takich nam trzeba. Do rządu z nim.

 • illi3

  Oceniono 6 razy 6

  jak to dobrze, że powiedział iż może przyjąć karę, bo przecież gdyby tego nie zrobił to nici z kary

 • wojtus5105

  Oceniono 4 razy 4

  Ja się nie "czuję urażony" przestępstwami, tylko jako obywatel domagam się ukarania przestępcy.

 • ela-007

  Oceniono 4 razy 4

  Dać mu trójkę i czytanie na głos współosadzonym Jakąś rozprawę doktorską o więziennictwie w dobie przemian.

 • plastikpiokio

  Oceniono 6 razy 4

  wsadzić bandytę do paki lub wywież do gułagu .

 • shtalman

  Oceniono 3 razy 3

  Uczył się od najlepszego opolskiego blokersa Jakiego i zrobił hatakumbę w mieście

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX