Niesamowity gol w I Lidze! Obrońca przebiegł całe boisko. I ten strzał! [WIDEO]

Michał Bojdys zdobył przepiękną bramkę w I lidze. Jego GKS Jastrzębie wygrało z faworyzowanym Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:0.

Była 38. minuta spotkania, kiedy Michał Bojdys - 26-letni stoper GKS Jastrzębie - otrzymał piłkę przed własnym polem karnym. Długo się nie zastanawiając, od razu ruszył do przodu. Minął po drodze trzech zawodników Podbeskidzia i fantastycznym strzałem z 20 metrów w samo okienko pokonał Martina Polacka. Zresztą nie ma co o tym golu pisać, jego trzeba po prostu zobaczyć:

"Lubimy przyjeżdżać do Bielska"

Dla Podbeskidzia była to dopiero pierwsza domowa porażka w tym sezonie. GKS z kolei cieszył się ze zwycięstwa po dwóch przegranych z rzędu. - Lubimy przyjeżdżać do Bielska. W zeszłym sezonie był tu bardzo fajny mecz [2:2], teraz również. Przede wszystkim cieszy zwycięstwo bez straty bramki. Myślę, że z przebiegu meczu wygraliśmy to spotkanie zasłużenie - powiedział Jarosław Skrobacz, trener GKS-u Jastrzębie. We wtorek jego zespół - który teraz jest dziewiąty w tabeli - zagra zaległy mecz z Wigrami Suwałki (godz. 18). A czwarte Podbeskidzie w najbliższej kolejce zmierzy się z Odrą Opole (niedziela, godz. 15).

Zobacz niezwykłą bramkę Polaka w Anglii. Stefan Galiński strzelił gola głową z własnej połowy!