Fortuna 1 liga. Kacper Sad這cha najm這dszym strzelcem w historii ligi!

PGE FKS Stal Mielec rozgromi Stomil Olsztyn 4:0 i zanotowa豉 trzecie z rz璠u zwyci瘰two w lidze. Na uwag zas逝guje jednak strzelec czwartego gola dla gospodarzy - Kacper Sad這cha!

Urodzony 1 grudnia 2002 roku Sad這cha zadebiutowa w pierwszej dru篡nie Stali Mielec jeszcze za kadencji Zbigniewa Sm馧ki. Pod koniec maja 2018 roku mia 15 lat, 5 miesi璚y i 26 dni, gdy wszed na boisko w meczu przedostatniej kolejki sezonu 2017/2018 ze Stomilem w Olsztynie. Wtedy w 85. Minucie spotkania zmieni na placu gry Bartosza Nowaka.

Sad這cha w tym sezonie po raz pierwszy na boisku pojawi si w 15. kolejce w 90 meczu przeciwko GKS-owi Katowice. W sobot w meczu ze Stomilem dosta od trenera Skowronka kwadrans. Na murawie zameldowa si w 75. minucie, przy bardzo korzystnym dla Stali wyniku 3:0. W chwili pojawienia si na boisku, Sad這cha mia dok豉dnie 15 lat i 337 dni! Sze嗆 minut p騧niej 15-latek wpisa si na list strzelc闚, ustalaj帷 rezultat spotkania na 4:0.

Pi趾arz Stali jest najm這dszym strzelcem gola w tym sezonie w Fortuna 1 Lidze!

Wi璚ej o:
"/> Tak wygl康a tabela "polskiej" grupy el. Euro 2020! Sensacja na koniec
  • "> Ale emocje na Narodowym! Polska pokona豉 S這weni! Pi耩 goli! <div id="/> Ale emocje na Narodowym! Polska pokona豉 S這weni! Pi耩 goli!