Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Fortuna 1. Liga. Jacek Zieliński zwolniony. Bruk-Bet Termalica szuka nowego trenera

Jacek Zieliński nie jest już trenerem Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Zarząd klubu, po fatalnym początku sezonu, podjął decyzję o zwolnieniu szkoleniowca.

"Z dniem dzisiejszym [poniedziałek - red.] zakończył pracę w naszym klubie pan trener Jacek Zieliński. Zarząd klubu pragnie podziękować trenerowi Jackowi Zielińskiemu za ogromny wkład pracy, zaangażowanie, współpracę oraz pełną identyfikację z klubem. Z całym przekonaniem możemy stwierdzić, że Pan Jacek Zieliński to wielkiego formatu Trener i Człowiek. Życzymy trenerowi sukcesów sportowych na ekstraklasowych boiskach" - czytamy w oficjalnym komunikacie, zamieszczonym na stronie internetowe klubu.

Zieliński był trenerem Termaliki od lutego bieżącego roku. Łącznie poprowadził ją w 21 meczach, w których uzyskał fatalną średnią punktów zdobywanych na mecz. Wyniosła ona zaledwie 0,95. O zwolnieniu 57-letniego szkoleniowca zadecydował fatalny początek sezonu Fortuna 1. Ligi - w dziewięciu meczach "Słonie" wygrały zaledwie raz, dwukrotnie remisując i ponosząc aż sześć porażek.

Termalica aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli zaplecza Lotto Ekstraklasy. Na razie nie wiadomo, kto zostanie nowym trenerem zespołu z Niecieczy.

***

>> Fortuna 1. Liga. Podsumowanie 10. kolejki

>> To już nie Piątek, to "Super Piątek"! Włoskie media zachwycone polskim napastnikiem. Udany weekend naszych piłkarzy za granicą [PODSUMOWANIE]

>> Liga Mistrzów UEFA. Transmisja TV. Polsat i TVP pokazują mecze

>> Liga Mistrzów UEFA. Ośmiu Polaków rozpoczyna walkę o trofeum

Więcej o:
Komentarze (8)
Fortuna 1. Liga. Jacek Zieliński zwolniony. Bruk-Bet Termalica szuka nowego trenera
Zaloguj się
 • zen0biusz

  Oceniono 8 razy 8

  Dean Klafurić - gość był trenerem w Ekstraklasie zaledwie 4 miesiące i wygrał Mistrzostwo i Puchar Polski. Naprawdę niewielu trenerów robi takie postępy w tak krótkim czasie.
  Może podejmie wyzwanie?

 • 1group

  Oceniono 3 razy 3

  Zieliński zwolniony,a Probierz,kiedy?

 • lech2011

  Oceniono 5 razy 3

  Jacek Zieliński to wielkiego formatu Trener i Człowiek.

  i takiego wielkiego formatu trenera i człowieka wyrzucają ?
  Jakaś tu sprzeczność logiczna...

 • wisnia

  Oceniono 1 raz 1

  a kiedy wywalą dziurawegojicia

 • uzdek98

  0

  do piekła dziady..

 • somekindofhope

  Oceniono 3 razy -1

  Ich miejsce jest w A klasie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX