Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Włosi ogłosili kadrę na na ME U-21. Rywale Polaków bez największych gwiazd

Luigi Di Biagio ogłosił kadrę Italii na finały mistrzostw Europy do lat 21, które od 16 do 30 czerwca odbędą się we Włoszech i San Marino. W ekipie jednego z rywali Polski nie znalazło się kilka gwiazd światowej piłki.

Włochy, Hiszpania, Polska i Belgia - to skład grupy A młodzieżowych mistrzostw. Mimo trudnego wyzwania trener włoskiej kadry Luigi Di Biagio nie skorzysta z kilku gwiazd, jakie mógłby powołać.

Selekcjoner Italii ogłosił nazwiska 26 graczy, z których na turniej wybierze ostatecznie 23. Na liście nie ma m.in. Moise Keana z Juventusu, Gianluigiego Donnarummy z Milanu, Federico Chiesy z Fiorentiny czy Nicoli Zaniolo z Romy. Możliwe, że będą oni powołani do seniorskiej kadry Włoch, która w czerwcu w eliminacjach Euro 2020 zagra z Grecją oraz Bośnią i Hercegowiną.

Wymienione mecze odbędą się 8 i 11 czerwca. Możliwe, że po nich Di Biagio dowoła jeszcze jakichś zawodników do swojej, młodzieżowej drużyny.

Więcej o:
Komentarze (1)
Włosi ogłosili kadrę na na ME U-21. Rywale Polaków bez największych gwiazd
Zaloguj się
  • segregator-a5

    0

    Hosanna! Hosanna! Jest dobrze. Prosimy o takie same wiadomości z pozostałych ekip: Belgii i Hiszpanii.
    "A na całe Kargulowe plemię i pole spuść dobry Panie wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas Pawlaków, sąsiadów Kargulowych nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX