Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (54)
Upieranie się trenera Vukovicia zaszkodziło Legii Warszawa. "Autosabotaż"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • my_kroolik

  Oceniono 3 razy 1

  Przyznam, że nie wiem jaką miał taktykę Vukovic na ten dwumecz. W Warszawie grał na 0-0. Wczoraj najwyraźniej też, bo Legia przez cały mecz nie stworzyła ani jednej czystej sytuacji, za to w 11-tu murowała bramkę. Nie chce mi się wierzyć, że trener szykując się do tej rundy założył, że awansuje w karnych po dwu bezbramkowych remisach. Jestem w kropce.

 • pieknyinaczej

  Oceniono 1 raz 1

  A tak z innej beczki - rozumiem że teraz nastąpi obcięcie apanaży dla piłkarzy o 50% , a dla trenera o 90 %.

 • mirkos1

  Oceniono 11 razy 1

  Mieliście świetnego trenera Czerczesowa to psioczyliście , mieliście bardzo dobrego trenera Magierę to kręciliście nosami , macie patałacha Vukovicia też Wam żle. O co Wam Farszafiacy chodzi ? Żaden trener się nie nadaje ? Może było sędziego załatwić to by Wam dał karnego w 93 minucie na miarę awansu ?

 • mercx

  Oceniono 3 razy -1

  legia przez caly mecz murowała bramke. w drugiej polowie miala w sumie 2 niegrozne akcje a reszta to byla obrona czestochowy.. jak ktos twierdzi że to dlatego że grał Kulejnoga zamiast Kuternogi ten chyba oglądał inny mecz..

 • gunston

  Oceniono 7 razy -1

  Andrzej Gomolysek nadawałby się na trenera Legii, widać że na piłce się zna. Mam nadzieje, że Dariusz Mioduski tę kandydaturę poważnie rozważy.
  Ewentualnie można się sięgnąć po któregoś z trenerów sezonu Ekstraklasy: Bartoszka, Brosza czy Fornalika. Bo Steven Gerrard chyba nie chciałby tu pracować.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 6 razy -2

  Andrzej Gomołysek - daj już sobie Stoperan na wstrzymanie, hejtujecie Legię na jakieś zlecenie??? Mundrujesz się a jakie masz do tego prawo?? Jakąś licencję UEFA?? Cokolwiek???

  Bo jak nie to daruj sobie. To pieprzenie, że Carlitos powinien grać jest śmieszne - w Legii na jego pozycji gra Gwilia!!!!! Wbij to sobie do łba!!! Kto miał grać od początku sezonu skoro Niezgoda to pół piłkarza bo, jak swego czasu Jacek Bąk, potrafi zachorować bo lodówkę otworzył.

  Tacy wszyscy mundrzy a może coś o Mistrzu Polski??? Lechu?? Lechii?? Jadze??? Tam wszyscy najlepsi grali na swoich pozycjach?? No i co???

  Na koniec sezonu zobaczymy kto jest najlepszy i czyj trener miał rację.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX